Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagynád a barátod, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátod, ha nagyrészt már csak a megszokásból vagy vele és egy másik fiú iránt szerelmet érzel? Bonyolult sztori, segíts!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy szerelmi problémában vagyok, amit úgy érzek, hogy nem tudok teljesen átértékelni egyedül, így szükségem lenne külső véleményre is.

Nagyrészt nők véleménye érdekelne, de minden tanácsot/látásmódot szívesen fogadok.


22 éves fiú vagyok.


Van egy lány, aki a legjobb barátom már 4. éve (25 éves). Szinte minden nap együtt vagyunk legalább 15 órát, mert kollégisták vagyunk. Neki van barátja 7 éve. (első barátja)


A srác többször elhagyta, megcsalta, átverte és nagyon sok olyan dolgot tett, amivel megbántotta ezt a lányt. Többször szétmentek majd újra összejöttek és feltételekkel van fent a kapcsolatuk, amivel korlátozzák egymás jövőjét és így már nem bíznak egymásban annyira, nem osztanak meg mindent egymással.

Ha felmerül egy probléma, akkor hatalmas veszekedések alakulnak ki.

A lány (legjobb barátom) azért nem akar szakítani, mert azt mondja szereti, meg nagyon megszokta és mellette szól az is, hogy első barátja, vele történt meg minden.

A srác 30 éves már és szerintem fél attól, hogy nem találna már más lányt és azért erőlteti ezt a kapcsolatot. Vagy tényleg ennyi bántás megcsalás után létezik olyan, hogy szereti még?!


Legalább 2 éve elkezdtünk úgy összehangolódni a legjobb barátommal, hogy megszerettük egymást szerelmileg. Keressük egymás társaságát mindig össze vagyunk bújva és szoktunk csókolózni. Próbáltam tovább menni, de ő leállított. Nem helyes, amit csinálunk, de az érzelmeknek ki tud parancsolni?!

Nem olyan lány, aki bárkivel lefekszik, vagy elkezd kavarni.

Szerintem azért jöttek fel ezek az érzések benne, mert el volt hanyagolva és nem foglalkozott vele a srác.

A srác ezt megtudta és még nagyobb korlátozás lett a kapcsolatukban, de együtt maradtak, mert a csávó azt mondta, hogy "most már egában vagyunk" amit megjegyeznék, hogy nem az, mert csak csók volt és nem ér fel legalább 3-4 nővel, akivel lefeküdt a háta mögött számtalanszor.


Mondtam neki többször, hogy hagyja el, ha nem érzi már azt, hogy boldog, vagy ha boldogabb lenne velem, de nem hagyta még el és döntésképtelen. Nem tudja azt mondani nekem, hogy nem akar velem lenni, mert tudja, hogy nem jó az amiben most benne van, de nem akarja azt se, hogy kettőnk között ez a kialakult szerelem megszakadjon.

De mivel döntésképtelen és nem tud választ adni, így mindig mondja, hogy ismerkedjek, mert nem akarja, hogy miatta én ne ismerkedjek.


Próbáltam kiverni a fejemből és, csak barátként tekinteni rá, de nem megy. Minden nőben őt keresem.

Így kapcsolatba se akarok lenni mással, mert mást bántanék meg és így, csak szexelek olyan lányokkal, akiknek, csak a szex kell érzelem nélkül.

Persze közben a lányt (legjobb barátom, akibe szerelmes lettem) bántja belül, hogy mással szexelek, vagy ismerkedek de nem mondja, mert gondolom az van benne, hogy semmi joga ezt megmondani nekem, így hogy választ se tud adni.


Volt, amikor leálltam a szexel 1 hónapra, hátha utána választ tud adni, de megvan a sok érzelem néha a csókok és ennyi, nem hagyja el a srácot.


Elmondhatom, hogy nem értem ezt az egészet.

Együtt van egy olyan emberrel, akivel már nagyrészt, csak megszokásból van. Ott egy fiú akibe igazán szerelmes és vonzódik hozzá mindenhogy, de nem vele van.


És most jönne a kérdésem, hogy:

- Mi a véleményetek erről?

- Szerintetek el fogja egyszer hagyni?

- Vagy azt kellene mutatnom, hogy kezd elveszíteni szerelmileg és, akkor hátha átgondolja és mérlegel, hogy ki a fontosabb?


Segítsetek!

Köszönöm, hogy végigolvastad ezt a szerencsétlen helyzetemet!


2018. jún. 30. 01:41
 1/9 anonim válasza:
Valószínűleg fél elhagyni a férfit a barátnőd... szerintem, mondd meg neki, hogy ha szakít vele, te ott leszel vele, segítesz neki és megvéded. Egy 7 éves kapcsolat erős kötelék, biztosan nehéz elszakadni és sok mindent tudhat a lányról a barátja... lehet, hogy fenyegeti. Kérdezd meg a barátnődet és segíts neki, ahogy tudsz... Sok szerencsét, remélem, hogy sikerül megoldást találnod!
2018. jún. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ùjabb példa arra milyen beteges ez az elsö komoly kapcsolathoz való ragaszkodás. De szerintem ha szerelmes lenne beléd,akkor veled lenne rendesen és nem menne ez a ba..akodás. Szerintem elöbb-utóbb ott fogja hagyni a fasziját,mert nincs èrtelme az egész kapcsolatuknak,nem hùzhatják a végtelenségig. De nem te leszel ennek az oka,ès a végén ott lesz egy totál lelkisérült csak,akinek lehet még évekbe telik kiheverni az exet. Egyébként ìgy kìvülröl eléggé ùgy tünik,hogy csak húzza amùgy az agyadat és csak vigasztalâsnak kellesz neki. Én a helyedben nem hagynám hülyére venni magam,és megmondanám hogy válasszon és kész. Aztán kilèpnèk az èletéböl-valszeg nem téged fog választani,csak jön majd a duma,hogy ìgy-ùgy szeret,DE...
2018. jún. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*csaj
2018. jún. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem fog tetszeni, amit irok, de a baratnod nem szazas. Fiatalon benne ragad egy megalazo kapcsolatban. Miert? Miert nincs onbecsulese?

Kozben, mig massal van, rendszeresen veled smarol. Tulajdonkeppen o is megcsalja a parjat.


Te valoban olyan biztos vagy abban, hogy barmit is erez irantad?



Te meg egy kapcsolatban elo novel kavarsz.


Szep kis trio vagytok!

2018. jún. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Es meg annyit, ahogy az elozo is irta, ha ki is lep ebbol a kapcsolatbol egy harmadikat fog valasztani, nem teged. Ha teged akarna, mar reg veled lenne.


Sorry, de jatszik veled.

2018. jún. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem fogja igazán elhagyni! Ha nem is lesznek együtt, és esetleg több lesz köztetek, nagyon meg fogod bánni, mert egyszer úgyis megjelenik a pasi és megint együtt lesznek. Nem tudja őt otthagyni! Őt szereti! Ennyi! Ugyanilyen helyzetben voltam én is, ha gondolod megosztom veled!
2018. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A ket kerdest ugyanaz az ember irta ki! Valaki nagyon unatkozik. Mindketto Sziasztokkal koszon, nagyon gyanus
2018. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg ugyanaz írta ki, remélem, nem létezik ennyire idióta nő a valóságban.
2018. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!