Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás helyett miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás helyett miért nem lépnek ki az emberek a kapcsolatból? Miért vannak olyannal, aki mellett már másra vágynak?

Figyelt kérdés
Hisze a megcsalás nem egy pillanatnyi döntés, addig út is vezet..
2019. nov. 9. 00:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Kell egy biztos pont, a kaland mellett. Vagy a gyerek miatt.
2019. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Lehet az pillanatnyi zavar is...
2019. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Pillanatnyi zavar az, amikor véletlenül valaki más nevén szólítasz valakit.

Az nem pillanatnyi zavar, hogy megtalalod a lehetőséget a megcsalasra, keresel egy privát helyet, ismét megbizonyosodsz róla hogy te is, meg a kalandod is benne vagytok-e a dologban, először egymáshoz értek, leveszitek egyesével a ruhadarabjaitokat, stb stb... Egymás után kb ezer "pillanatnyi zavar" kell ahhoz hogy valaki megcsalja a társát.


Kérdezőnek meg: gondolom a gerinctelenseg párosul a gyávasággal, és megszokotthoz való ragaszkodassal.

2019. nov. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Savlekotő ***** válasza:
86%
Lusták,kell a fix,macerás,gyávák,látszat kell,mit szónak ha elválok,inkább baxok félre,soroljam?
2019. nov. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Ezen már én is sokat gondolkodtam.

Gyávák is úgy gondolom, de egyébként meg ha igazán szeretne, akkor lépne.

Nem vágyik másra csak, hogy feldobd a hétköznapjait, legyen jo szex, ami otthon már unalmas. De alapvetően szereti az asszonyt.

2019. nov. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3as, ez általában így van, de egyrészt nem tisztáztuk ki mit tekint megcsalásnak. Valaki már a csókot is annak veszi és ahhoz elég egy másodperc. Pl van egy veszekedés egyik fél elviharzik, kisírja magát egy szórakozóhelyen, odamegy valaki vígasztalni és sure már elcsattant a csók. Tök mindegy hogy nő 3s őt csókolnám meg, vagy férfi és csak félreérti a közeledést. persze lehet jönni azzal, hogy egy beszélgetés alatt is sok pillanat van, és nem rögtön kap le valakit a másik vagy kapják le, de van olyan idegállapot és egyén, ahol az ösztön átveszi az irányítást, nem logikusan gondolkozik az egyik fél.


Szexnél is biztos lehetne olyan alkalom, igaz extrém eset lenne, és ott több a pillanat, tehát az idegállapotban hosszabban fél kéne állnia. Az biztos még ritkább.


Mindenesetre ezzel nem a megcsalástbakarom védeni, és nem gondolom helyesnek, csak kicsit fennakadtam azon, hogy kizárja az extrém eseteket.


2#

2019. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A férfiak azért nem, mert jó érzés nekik egyszerre, egy időszakban egynél több nővel szexelni.


A nők azért nem, mert kapnak valamilyen státuszt (baráti kör, "hű de jó fogás a párod"), vagy anyagi előnyöket (házasság) a kapcsolatból, amiket nehéz feladniuk.

2019. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a környezetem véleménye miatt húztam el. A szüleimnek nagyon jó volt a kapcsolata az akkori párommal, talán sokkal jobb, mint nekem, meg mindenki azt mondta, hogy inkább legyen valakim, mintsem ne legyen senkim, úgyhogy ezt az utat választottam.
2019. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!