Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de nagyon de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nagyon de van neki egy internetes kapcsolata és most nem tudom mit csináljak! Összejöhet még?

Figyelt kérdés
Osztálytárs van egy internetes kapcsolata de én szeretem lány vok ő14 én is 14.Még ősszejöhet

2015. jan. 29. 22:59
 1/3 anonim válasza:
Egyetlen esélyed hogyha törlöd a facebookod és hasonlókat és elkezdesz vele beszélni és nem netesen.
2015. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen naív voltam és kétségbe esett, ha majd eltelik 10 év rájössz nem ez a lényeg hogy net kapcolata van mert az had ne fejezzem ki magam, Sza*rt nem ér, hanem az amit teszel azért hogy szóba állj vele és próbáld elcsábítani fizikailag lelkileg testileg.


26/n

2015. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
paprika
2015. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!