Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek egy szívalaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szívalaku pizza gyertyák és romantika helyrehozhatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Multhéten megcsalt a barátnőm. Véletlen derült ki mert epp akkor értem haza és hát. Csak a fiú zoknijait találtam meg a barátnőm meg azt mondja hogy az az enyém. De én tudom hogy nem az ugyhogy mondtam hogy megcsalt. Azt mondta hogy nem es aztán veszekedtünk és hazament. Most sikerült vele facebookon beszélnem és én tudom hogy megcsalt de azt mondta hogy ad még egy eselyt mert nem csalt meg es nem hiszek nki. Arra gondoltam hogy mikor jönne pénteken addigra sütök neki egy szív alaku pizzát meg tennék gyertyákat a kádhoz. Nem akarom hogy haragudjon amiert megcsalt de o haragszik. Eloszor azt hittem azért haragszik mert azt mondtam hogy megcsalt de mondta hogy igen persze van egy másik fiuja és még ki is nevetett. Akkor ő meg azt mondta hogy csak azt nevette hogy viccelt. Tanacstalan vagyok. Meg hogy kell sziv alakú pizzát sütni ha szerintetek azt kéne?


27f



2019. nov. 20. 21:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem jó ötlet. Csak el ne felejtsd meghívni a srácot!
2019. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a problemaknak a pizzahoz??valami varàzsgombàs hogy minden megoldodik töle?
2019. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem de szereti gondoltam törődök vele.
2019. nov. 20. 21:15
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Kár hogy ilyen párok nem élnek felém mint ti! Szívesen megismerném a barátnődet. Most hogy tudom milyen balek a palija.

És minden nőt is aki hasonló kapcsolatban él! 😂

2019. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát tenyleg komoj bajod van
2019. nov. 20. 21:24
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Ki sütöget pizzàt annak aki megcsalja? Sztem nem sokan lennenek rajtad kivül
2019. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért sütögeti a pizzát, mert egy balfék volt, és megvádolta a barátnőjét, mert még a saját zokniját sem ismeri fel.
2019. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy jött le hog tartja amit mondott. Azaz szerinte megcsalta csak epp megbocsatott es azert nyal h ne balhezzon a csaj ezen tovabb.
2019. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen megcsalt mondom és ezért haragszik. De nem baj csak mondjatok már valamit akkor süssek neki és hogy??
2019. nov. 20. 21:44
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Most komolyan, ki az a gyökér aki felmegy egy nőhöz, megkettyinti majd fél pár zokniban hazamegy???
2019. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!