Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer mindenki szerelmes lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer mindenki szerelmes lesz?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, de sose voltam úgy igazán szerelmes, vagy ha éreztem is olyasmit az viszonzatlan volt. Persze randizgatok lányokkal, de sose fog el kémialilag a szerelemérzés. Barátnőimmel is inkább csak jól éreztem magam, mint valami baráttal. Pedig alapból romantikus jellemű vagyok. Már sose leszek szerelmes? :/

2019. nov. 5. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetsz. De nem biztos, hogy leszel. De olyan is van, hogy 30 felett lesz először az ember.


Élj bátran, szépen ennyit tudsz tenni.

2019. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De van rá esélyed de ne tudatosan keresd hanem menj az utcán és úgy keress mert aki már megfog külsőre azzal lesz kémia és aki nem az meg nem .
2019. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bennem is sokszor felvetődött ez a kérdés, és most 25 évesen vagyok először igazán szerelmes. Úgyhogy te is lehetsz még :)
2019. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!