Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen az első "tökéletes" randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első "tökéletes" randi?

Figyelt kérdés
Végre sikerült elhívnom azt a lányt randizni, aki tetszik. Azt mondta, hogy őt még nem hívta el senki, már régen szerette volna, ha valaki elhívja valahova. Azt mondta, hogy rám bízza, hogy hova menjünk.. Sütizni gondoltam, hogy elviszem. Egy kisváros, túl sok lehetőség nincsen, de fagyizni, pizzázni stb. tudunk. Mi lenne a legjobb ötlet? Illetve mit illik neki vinni az első találkozásunkkor? Mivel kell kezdeni egy ilyen randin? Én 19, Ő 17.

2016. aug. 8. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ápolt, igényes a megjelenésed, és legyél laza, ne feszengj. Semmit nem kell vinned, a sütizés szerintem igen jó ötlet.
2016. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem ha meg nem randizott, akkor egy szal rozsaval nagyon lenyugozned, es egybol szereznel egy jopontot nala, hogy milyen kis cuki vagy stbb :)
2016. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz. Várom a további ötleteket is!
2016. aug. 8. 18:11
 4/12 Deniel9 ***** válasza:
100%
Én első randira vittem egy szál rózsát , tetszett neki és örült. Esetleg fagyizzatok , üljetek be valahova inni és beszélgessetek. Próbáld meg szóra bírni a lányt hogy minnél többet beszéljen akár magáról. Ha érzed hogy kínos csönd van próbáld meg elkerülni esetleg viccelődni vele stb..Sok sikert. 17/F
2016. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen egy szál rózsa szerintem is tökéletes lenne. Nagyon fog neki tetszeni. És szerintem is valami kajázni vidd vagy fagyizni vagy kávézni, beszélgessetek sokat :)
2016. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek is a válaszotokat! Nektek is megy a zöld kéz! De amúgy pont attól félek, hogy nem lesz téma.. :/
2016. aug. 8. 21:40
 7/12 Deniel9 ***** válasza:
100%
Ne félj. Az én randimon is volt hogy 1-1 perc csönd keletkezett. De próbáltam beszélni és beszélni , volt hogy meséltem én aztán mondtam hogy ő is meséljen [suli volt pl a téma meg a tanárok.] Ne parázz rá. Én is az elején izgultam és próbáltam feloldódni.
2016. aug. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne feszengjetek. Ha mégis kínos csönd van, fogd fel úgy, hogy nem lehet mindig beszélni :)

Elvégre hiába vagyok lány, a barátnőkkel azért mi is tartunk szünetet ;)

2016. aug. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha megvolt a randi és gondolod, akkor leírhatnád, engem érdekel, hogy sikerült:)
2016. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jól sikerült. Elvoltunk, nem volt annyi időnk, hogy mindenről beszélgessünk, annyi témánk volt. De sajnos nem jöttünk össze a lány miatt.
2016. aug. 13. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!