Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire számít megcsalasnak ha találkozom 1 pasival?

Figyelt kérdés
6 éve vagyok a párommal eddig sosem találkoztam más sráccal. De 1 reggebbi ismerősömmel szívesen össze futnek aki pasi.. és hát az a helyzet múltkor mikor láttam az utcán eléggé tetszett is nekem és azóta még rólad is álmodtam már párszor.. és fbn mikor írt úgy vettem ki h énis szimpi vagyok neki és talizni szeretne.. Nem szeretném megcsalni a párom, csak dumalgatni mennék vele de ez így mennyire bűn?
2019. nov. 22. 06:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni nem bűn, találkozni sem feltétlen bűn. De beszélgetni neten is lehet, ha csak barátként tekintenél rá. De mivel bevallod, hogy nagyon be jön neked, rohadtul nem tudnál ellenállni a közeledésének és ha le nem is feküdnél vele, de csók elcsattanna, az tuti. A pasik szeretik kihasználni a helyzetet. Főleg, ha látja, hogy odáig vagy érte. De te tudod. 6 év a pasiddal, vagy új románc ezzel a sráccal, melyik a fontosabb neked? Megér 6 évet kukázni?
2019. nov. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Amíg megvannak a határok addig nem megcsalás.
2019. nov. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%

Ebből 1000%, hogy megcsalás lesz, mert ez egy randi, te meg azért mész el, mert nagyon bejön neked, és esélyt akarsz adni a dolognak.

Ha hűséges lennél, eszedbe se jutna kitenni magad a kísértésnek.

Csak áltatod saját magad, hogy nincs ebben semmi rossz. De, van!

2019. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%
Találkozzál vele. Még mindig jobb 6 évet dobni, ha úgy érzed, mint amit sokan csinálnak, várnak még 8-10 évet és utána válnak. Nálad, ha nem is vallod be magadnak, a kapcsolatban megjelentek a repedések.
2019. nov. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
12%
Ki ez a sok önjelölt incelpszichologus? Oda mész ahova akarsz, akkor amikor akarsz. Csak ne smárolj, flörtölj meg ilyesmi ameddig van pasid. Ennyi az egész.
2019. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szereted a pasid de az arcaba hazudnal hogy egy masik férfival találkozz aki tetszik



Csak ízlelgesd ezt a gondolatot minden ertekitelet nélkül es dontsd el mi a fontosabb neked es mit erzel valojaban.

2019. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem találkozni valakivel és beszélgetni vele teljesen rendben van. Velem ez egy konkrét személlyel szokott előfordulni, egy külföldön élő közös barátunkkal. Ha hazalátogatnak családostól és egyikünk házastársa sem ér rá, akkor képviseltem én a családot. Vagy csak én találkoztam a feleségével, vagy mindkettejükkel, vagy a férjem. A lényeg, hogy ezek a találkozások pontosan egyformák abból a szempontból, hogy ugyanolyanok vagyunk egymásnak, mint a másik velünk azonos nemű párja. Nálad viszont, úgy tűnik, nem ez a helyzet. A probléma nem a találkozás ténye, hanem az, ahogy te a pasira gondolsz, ami jócskán túlmutat a közömbös, vagy baráti kategórián. Nekem ez inkább a játék a tűzzel kategóriának tűnik. Gondold át, mit szeretnél, mérlegeld a lehetséges kimeneteleket, aztán ennek fényében dönts. Bár a személyes véleményem az, hogy valójában már döntöttél.
2019. nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Sima összefutás-beszélgetés egy ismerőssel nem megcsalás. “Eléggé tetszik - álmodtam róla - talizni szeretnénk” az már annak bőven a kezdete. Utána meg jaj csak megcsókolt, csak kicsit szopiztam le ésatöbbi. Kapcsolatban nem talizgatunk másokkal azért, mert tetszik. Fordított esetben meg már fel lennél háborodva.
2019. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
48%
Ez már bőven kimeríti az érzelmi megcsalás fogalmát. Eltudom képzelni milyen beszélgetések zajlanak köztetek.
2019. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem megcsalás, de az lesz.

Ha azért találkoznak vele, mert régi haver, az okés, de hogy tetszik és vele almodsz.... Ez így nem baráti találkozó és nekem nem férne bele. Sem nőként, sem a párod helyében.

2019. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!