Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mitevo legyek?

Figyelt kérdés
Parommal évek óta együtt vagyunk, Mindent megkapok tőle minden teren, nagyon szeret engem és én is úgy, egészen eddig nem is fordult volna olyan elő, hogy bárki másra felfigyeltem volna, szinte beszélgetni sem nagyon beszélgettem más férfiakkal az évek alatt csak régi ismerősökkel pár mondatot futólag. Viszont pár hónapja el kezdett nyitni felem egy régi gyerekkori ismerősöm, elostor csak megdicsérte a képem , ritkán beszéltünk pár sort stb és ennyi. Időbe viszont egyre többet kezdett bokolni és udvarolni, amit hagytam ugyan de nem viszonoztam. Hiú vagyok és szeretem ha bokolnak nekem viszont én sose viszonoztam senkinek, és nem jelentett semmit . Neki először nehéz volt ezt megállni mert... nagyon megtetszett és vonzott engem ez a fiú. Sajnos az elmúlt időben többször is próbált randevura invitalni, flortolt, amit egy ideig sajnos nem vetettem meg, úgymond nem szóltam le, de persze nem is viszonoztam továbbra sem, azaz inkább olledelems voltam vagy viccesre vettem a dolgot. Viszont belül egyre jobban éreztem, hogy élvezem és tetdzik nekem. Legutóbb már szerelmet vallott nekem, persze ez elég komolytalan amúgy is , szóval megmondtam hogy elég volt, hogy hagyja abba mert barátom van meg mindig hűséges vagyok és szeretem ot. Ezt azóta kétszer is megmomdtam már neki, úgy látom talán végre próbálja elfogadni ... viszont azóta belebetrgedtem a lelkoosmeret furdalásba! És nem azért amit tettem hiszen nem találkoztam vele nem vettem igazán fel a flortot de mégis... megvagyok ijedve, és szégyellem, hogy ilyen szintű vonzalmat érzek a parom mellett valaki iránt, hónapok óta egyre cssk erősödik:( Mit tegyek , hogy tudom ezt magamból kitörölni ? Ezzel a fiúval amúgy se lehetne komoly dolog mert nagy nőcsábász, és belül elég komolytalan. Meg hat van a parom . De tudom hogy ha szingli lennék , már reg találkoztam volna vele, sot konkrétan egész nap a fejemben van milyen lehetne vele. Szóval hiába hajtom el mindig, de közben ezt érzem és ez borzaszto, rettenetesen szégyellem magam és meg vagyok ijedve...25N
2019. okt. 6. 23:19
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Elnézést kicsit hosszúra sikeredett ...
2019. okt. 6. 23:20
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de ha így folytatod, az lesz.
2019. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Csak másra vágy
2019. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
73%

A megcsalás igazából fejben kezdődik el. Kaptál valamit, amit otthon nem. Ha meg tényleg megkapsz otthon mindent, ahogy állítod, akkor egyszerűen csak telhetetlen vagy.

Jól teszed, ha kicsit szégyelled. Szerintem kapd össze magad és vess véget ennek a bohóckodásnak. Vagy ha nem megy, feküdj le vele, akkor már olyan mindegy

2019. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Tudom de ezért küldtem ot el mondtam meg neki, távol tartom tőle magam, de minél inkább igyekszem nem rá gondolni attól meg belül folyton o ra gondolok ..... ez mikor múlik el?? Szeretnek újra a parom iránt ilyet érezni nem pedig egy másik fiú iránt ... tanácsokat megköszönöm !!!
2019. okt. 6. 23:28
 6/46 A kérdező kommentje:
Termszetesen nem találkozom vele pont a kísértés miatt,nyivlan nem fekszem le másokkal !!! Én tényleg igyekszem befejezni de nem megy! Ezért írtam hogy mit tegyek hog tudnám ezt magamba lezárni ... valóban a parommal nem olyan jó már a szex, nincs az az izgalmas flort stb változott külsőleg is de én attól meg szeretem mint embert, mint férfit , cssk a vonzalmat más irant érzem. De annyi közös értékünk van és olyan csodálatos ember és szeret , hogy szeretnek vissua találni hozza e teren !!!
2019. okt. 6. 23:30
 7/46 anonim ***** válasza:
88%
Energiát tenni a mostaniba... A jó kapcsolatok nem maguktól jók, hanem mert mindig mindkét fél energiát pakol bele. Írtad, hogy a szex már nem olyan izgalmas meg nem olyan. A kezdeti időszakot valóban nem tudod előhozni, de izgalmassá, jobbá, minőségebbivé teheted. Akkor talán elő jön ami most hiányzik.
2019. okt. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Tudom és sokszor le ülök vele beszélgetni erről, próbálunk néha romantikázni több kevesebb sikerrel, nyilván már nincs benne vadást ösztön és inkább "cukiskodás" van és neki elvileg jó így ami van és ugyanúgy vonzódik irántam... azt érzem, hogy a vonzalma felém már neki se lángoló , inkább csak átalakult egy erős szeretetté/ nyugodt szerelemmé, de én már nem úgy vonzódom hozzá úgy, pedig nagyon szeretem... :(

Nem értem ahhoz az egy fiúhoz miért vonzódom így,miközben tudom, hogy annak úgyis csalódás lenne a vége és ennek semmi értelme, de mégis ő iránta vonzódom nagyon :(

2019. okt. 6. 23:43
 9/46 Savlekotő ***** válasza:
89%

Ti nők miért mindig akkor kapcsoltok mikor már a sarki hentesre is ráizgultok csak arra nem akivel évek óta éltek.

Basszus kezdjetek el a pároddal randizni,szexi fehérnemű szerepjátékok,szex pózok stb,ha akkor se megy hát egyértelmű h a másik is csak fél gőzzel akarta megoldani mert mi férfiak néha ha meg van a fix nő elfelejtünk tenni érte mert hát kéznél van. Két emberen múlik ez mindig. Sok sikert.

2019. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Lassan a falra mászom ettől, annyira találkoznék ezzel az emberrel, hálistennek persze nem találkozom vele, de elmehetek az északi sarkra is ha ezt érzem. És ez gusztustalan, így akinek ezt sierült magában megoldania annak tanácsát szívesen veszem....
2019. okt. 6. 23:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!