Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a megcsalások többsége az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a megcsalások többsége az állatias ösztön miatt történik, akkor gyilkolni miért nem lehet csak úgy?

Figyelt kérdés
Az is állatias ösztön.
2019. nov. 27. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Lehet azt is.
2019. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt külön kérdezni kell, inkább fordulj szakemberhez!
2019. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokan "csak úgy" ölnek. Csak mert rájuk jött a pár perc....
2019. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Neked valami fétised ez, hogy az embert összehasonlítod az állattal?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


D..gj meg egy állatot, és éld ki magad ebben.

2019. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2-es, én forduljak szakemberhez?Nekem semmi szükségem rá.Kire vetíted most ki a frusztrációt?Ez egy teljesen értelmes kérdés.A gyilkolás legalább annyira tartozik az állatias ösztönhöz mint a szex.

Az állat szexel,ha szaporodni akar.És öl,ha éhes.Ez így már érthető?

#4-es,az általad linkelt kérdést nem én írtam ki.Elég sokszor kérdezek itt,de ez a kérdés nem az enyém.Nem vagyok zoofil.

2019. nov. 27. 22:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert a megcsalásnak kisebb következményei vannak, mint a gyilkosságnak.


De állatias ösztön az életünk majdnem minden része. Amikor csokit, chipset, hasonló szarokat zabál valaki, az is állatias ösztön. Csak annak meg még kevesebb kihatása van (rövid távon), mint a megcsalásnak, vagy a gyilkosságnak.

2019. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen,a megcsalás sokkal kisebb volumenű,mint a gyilkosság,ez tagadhatatlan.

Nem lehet teljesen összehasonlítani a kettőt.

De mind a kettő valamilyen szinten gyilkosság,csak az egyik szó szerinti,a másik meg a lelket öli meg.Nagyon sok emberrel ez történik.Persze,nem drasztikusan vagy látványosan.De tény,hogy a legtöbb ember nagyon nehezen dolgozza fel,van aki sohasem.És valamit megöl benne,valami megtörik ilyenkor az emberben.

2019. nov. 27. 22:18
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnt, hogy felelősségteljes döntésekre képes emberek vagyunk és véletlenül sem állatok?
2019. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó,nekem nagyon is feltűnt, épp ezért tettem fel a kérdést.
2019. nov. 27. 22:23
 10/21 anonim ***** válasza:

Nos akkor egy komolyabb válasz.

Nem 100-as egy kérdés.

1. A szex az sok egészséges embernek úgy kell, mint az evés. Nőnek férfinak egyaránt. (persze nem olyan sűrűn). Ha most valamiért nem jut hozzá. (most ne menjünk bele az okokba.). Akkor keres olyat akivel pótolja a hiányt.

2. A gyilkolás normális embernél nem ösztönszerű! Akinél igen, azt ki kell zárni a társadalomból.

2019. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!