Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a megcsalások többsége az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a megcsalások többsége az állatias ösztön miatt történik, akkor gyilkolni miért nem lehet csak úgy?

Figyelt kérdés
Az is állatias ösztön.
2019. nov. 27. 22:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nos,ha ilyen kedvesen minősítetted a kérdésem,akkor én is ugyanezt tenném a te válaszoddal.

Nem,a szex és az étkezés nem összehasonlítható.Ugyanis az egyik legszükséglet, míg a másik nem.Butaság,amit leírták.Szex nélkül meglehet lenni.Szerinted,aki nem vágyik annyira a szexre az nem egészséges?Ez nevetséges.Én személy szerint szeretem.Azzal,akihez érzelmek kötnek.Olyanhoz hozzá sem tudnék érni,akit nem szeretek.

2019. nov. 27. 22:58
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondtad, az állat azért öl, mert éhes, de a gyilkosság nem az éhség miatt fog történni, a gyilkos nem azért fog ölni, hogy egyen, azt vadászattal hívják, legális. Az állatok se saját fajukat ölik meg általában.
2019. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nagyon össze vissza írsz. Ki is forgadtad a válaszom. Bele is bonyolódtál rendesen.

Most akkor állatis ösztön e a szex a a gyilkosság? Mert szerinted, a kérdésed szerint igen.

2019. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mert a megcsalásért nem rohadsz sajnos rács mögött évekig. Nem kötelező kapcsolatban lenni és senki sem tart fegyvert a fejedhez, hogy ne szakíts, miközben mással baxol. Ennyit erről.


Bár én egyikre sem lennék képes. Ahogy zsíros meg cukros szarokat is természetes, hogy nem szoktam enni esztelenül, legfeljebb úgy, hogy beleszámolom a napi limitembe.


Nem vagyok állat. Túlfejlődtem és büszke vagyok rá, hogy nem azért nem csinálok állatias dolgokat, mert amúgy jólesne. Hosszú távon nem esne jól, csak a pillanatban. És hosszú távon így vagyok boldog.

2019. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán a logika!
2019. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én értem az állat-ember összevetésed és azt kell, hogy mondjam, ebben a részben egyetértek. Mindig mindenki próbálja a két lényt különválasztani, pedig nem lehet - ha tetszik ez valakinek, ha nem.


Viszont maga a kérdés elbukik. Azon, hogy a szexet és a gyilkolást is ösztönnek veszed. A szex ösztön, igen, sokasodás, fajfenntartás. A gyilkolás nem ösztön. Az állat CSAK akkor öl, ha eszik. Ritka esetben akkor, ha őt akarják megenni. De ok nélkül soha. De sosem a saját fajtáját eszi, minden ragadozónak megvan a "célcsoportja". Az embernek az állatok. Szóval, hogy pontosítsak: nem, a gyilkolás NEM állatias ösztön. A védelem, az állatias ösztön. Vegyk azt, van egy családom, de arra veszélyt jelent valaki. Megölöm azt a valakit, hogy megszüntessem a veszélyt. De itt még mindig a védekezésről van szó és nem a gyilkolásról. De itt jön képbe az, amitől az ember ember: gondolkodik és gyilkolás helyett szép szóval hárítja el a veszélyt, vagy szól a rendőröknek, bíróságra megy. A gyilkolás maga az, mikor valaki gondolkodás nélkül cselekszik, esetleg a "gyorsabb utat választja" a probléma megoldásához.

Tehát ja, érted. A védekezés az ösztön, nem a gyilkolás.

2019. nov. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nagy különbség van a kettő közt először is a megcsalás abból fakad hogy a felek már nem tudnak tovább működni de nem lépnek ki a kapcsolatból nem állatias ösztön hanem gerinctelenség... azaz nincs ló jó a szamár helyzet ahol egyszer elmegy egy lóhoz utána vissza a szamárhoz mert az "még" biztos... de a lényeg hogy mindkét fél valamit rosszul csinál + a megcsaló fél még rosszabb!

a gyilkolás nos az egy nagyon nem jó dolog főleg ha csak úgy akarja az ember!

megfosztja a másik embert az élettől a jövőtől minden jótól és szép dologtól valamint megöli a még meg nem született gyerekeit és azok gyerekeit!

egy gyilkosság de ezzel megakadályozod hogy megszülessen 1 millió ember a jövőben!!!!!! valamint a mostani személyt is megfosztottad az életétől ami mind vallásilag mind erkölcsileg mind törvényileg súlyos bűn!!!

2019. nov. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező:"2-es, én forduljak szakemberhez?Nekem semmi szükségem rá.Kire vetíted most ki a frusztrációt?Ez egy teljesen értelmes kérdés.A gyilkolás legalább annyira tartozik az állatias ösztönhöz mint a szex."

- kérdezz meg erről egy pszichológust!


Kezdem azzal, hogy egyik állításod sem teljesen fedi a valóságot, a másik, hogy összemosod a doglokat így próbálsz egyszerűsíteni, logikai következtetésekre jutni ami sajnos nem visz előbbre. Ez az amikor valami jól hangzik, de nem igaz.


1.Egy megcsalásnak több oka lehet.

Érzelem (szerelem), érdek (előnyhöz jutás, pénz), unalom (amikor az újdonság győz), bosszú, kényszer, kíváncsiság stb. Annyira az emberek nincsenek úgy "állatiasan" begerjedve egymásra mint ahogy te próbálod beállítani.


2. Az ember nem hal éhen ha nem öl. Mikor az ember éhes, nem feltétlenül kell hozzá gyilkolni, mert az ember nem kannibál. Legalábbis a többség nem az. Ha holnaptól legálisan lehetne gyilkolni, csak az anyagi érdekek miatt tennék, nem a gyilkolási kényszerük vagy az éhség venné rá őket hiszen a tenyészállatokat pont erre a célra tartjuk. Ami egyébként nem is büntetendő, ha megfelelőek a körülmények be van jelentve eleget tesz minden kritériumnak.

Az ember gyüjtögető, vadászó életmódjáról biztos te is hallottál, a táplálékot számos formában tudjuk magunkhoz venni, hiszen az ember vegyes étrendre állt rá. A magvak, rizs tök, burgunya, méz, gyümölcsök, zöltségek, a tésztafélék, pékáruk is rendelkezésünkre állnak, jól néznénk ki ha el kellene venni egy másik ember életét ahhoz, hogy jól lakjunk. Gondold át kicsit újra mikről írsz, aranyom :)

2019. nov. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nyuszika, az állat azért öl, hogy egyen. Mi is ezt tesszük. Nézz körül a hentesnél vagy a hűtőszekrényedben.
2019. nov. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az állatok tüzelnek.. És mikor tüzelnek az első állattal párosodnak a szaporodásért.. A nőknek is van peteérése mégsem ugrik rá az első szembejövő pasira csak azért mert peteérése van és szaporodni akar.. Az állatok nem szerelmesek. Tehat nem gondolnám hogy ami az állatvilágban csinalnak azt csinaljuk mi is.. Amiben hasonlítunk az állatokra az, hogy ha kell ölünk azért hogy a gyermekeinket, családunkat meg védjük. Ez az ösztön az állatokban is meg található. Ami a gyilkosságot illeti. Én még nem hallottam sorozat gyilkos állatokról. Viszont emberről már igen sokat. Az állatok az élelemért ölnek, a sorozat gyilkos az élvezetért..
2019. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!