Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretői viszonyban szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretői viszonyban szoktak érzelmek lenni vagy csak szex?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami érzelem mindig van benne, ez a motor. Legtöbbször csak vágy, van amikor hihetetlen nagy szerelem.
2019. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyikben van, van amelyikben nincs.

Amelyikben a férfibek tényleg tetszik a lány, meg szimpatikus neki, szeret vele lenni ott már van érzelem.

2019. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ha huzamosabb ideje tart akkor általában igen, hogy milyen mértékű az eltérő.

Férfiak részéről fellángolás van általában de ezt fél- egy év alatt kiheverik és nem válnak a szerető miatt(vagy ritkán). Én ezt látom a környezetemben.

2019. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk érzelmek voltak el is vált. 13 éve együtt.Ilyen is van .:)
2019. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Esetemben éppen a srác volt az, aki szerelmet vallott nekem, pedig az elején ő volt az, aki kikötötte ez csak szex semmi más. Aztán mégis valahogy meg szeretett, nem is kicsit. Idővel én is bele szerettem, együtt is voltunk párként, de aztán a kislányát választotta végül. Nem bánom, akkor fájt, de most már máshogy látom. De igen, lehet olyan, hogy erős kötődés és mély érzelmek alakuljanak ki ilyen kapcsolatokban is, de sajnos nagyon ritka esetben boldog a végkifejlett. Túl bonyolult és macerás az egész, nem ajánlom senkinek.
2019. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk volt érzelem, bár egyikünk sem így tervezte. Én közben elváltam, ő még mindig házas, de soha nem kérném tőle, hogy hagyja el miattam a gyerekeit. Tisztáztuk az elején, hogy miről szól a dolog, és vagyok olyan korrekt, hogy nem zsarolnám ilyenekkel.
2019. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!