Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői viszonyban mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszonyban mennyire gyakoriak nálatok az együttlétek?

Figyelt kérdés

Nem azért jöttem ide, hogy a megcsalásról, szerelemről, házasságról hallgassak prédikációkat!


CSAK azok válaszoljanak, akiknek van/volt szeretőjük vagy ők maguk voltak, vagy most szeretők.


Nagyjából mennyi időnként jön össze a légyott? Nehéz összeszervezni? Kielégítő ez nektek vagy többet szeretnétek? Hol találkoztok olyankor? Minden alkalommal csak szex van, vagy más is? Gondolok itt beszélgetés, program, "randi" stb.



2017. jún. 6. 22:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Van program is

Kevesebszer mint szeretnenk de itt es ott is csalad van

Vannak orara berelheto lakasok

Szervezes nem nehez mar vagy 4 eve a szeretom

Tali sok helyen volt mar ahogy szervezzuk

2017. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Mit jelent, hogy kevesebbszer mint szeretnétek? Az havi kb. hányszor?
2017. jún. 6. 22:13
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

heti egy együttalvás és szex

nem volt nehéz

jó volt így

a nő lakásán

voltak többlet programok is

2017. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Heti 1-szer, volt hogy kétszer is. Úgy 5 órahosszára késő este. 3 hónapja ismerjük egymást. Igazából más nagyobb program még nem volt, de elmondása szerint ő szeretne. Parkban séta, együtt filmnézés, picit együtt alvás volt. Az időnkbe a munka miatt annyira nem férne bele gyakoribb tali. Végülis oké így. Ő egyedül él, az ő lakásában szoktunk lenni (én vagyok a nő).
2017. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

2-3 naponta találkoztunk általában,ekkor többségében volt szex is,de más programok is. Kocsiban vagy pár órára kivehető lakásban.

20L

2017. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Amikor voltam szerető, nekem heti egy szex volt, de én ezt el is vártam, heti egy alatt nem szeretek belemenni semmilyen viszonyba, azért vannak az embernek igényei...

Nem volt nehéz megszervezni, amikor már nehézzé vált, "szakítottunk". (Néha beszélünk most is, de az más.)

Nem volt kielégítő, mellette nekem kellett más is néha, meg hát neki meg ott volt más eleve.

Változó helyeken találkoztunk, de meg tudtuk oldani komfortosan, rendesen.

A heti egy szexen felül volt hogy csak úgy beszélgettünk, megittunk egy kávét, néha telefonoztunk, egyénként én speciel szerettem vele lenni, de ez második szerep volt csak, akkor ez jó volt, most már azért többre vágynék.

2017. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Ennyi rib.ancot egy helyen. Hihetetlen.
2017. jún. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

Heti 1 a minimum, van hogy 2-3x is összejön.

Szex az alap hogy mindig van, de mellette vannak más programok is, elszokott vinni magával sok helyre. Változó hogy hol találkozunk, keresünk egy eldugott helyett, esetleg náluk vagy nálam ha jól jön ki a lépés. Kielégítő, nem képzelek bele többet mint ami :)

21/l

2017. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Ez a sok 20-22 éves ribizli büszke lehet magára hogy ennyi idősen azt tudják felmutatni hogy ők szeretők.

Ez a világ egyre hányingerkeltőbb!

2017. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Úgy látom, ide járnak lepontozni a frusztrált férjek/feleségek. A két beszólogatós válaszolón kívül mindenkinek ment a zöld kéz, köszönöm.


Még annyi kérdésem lenne, ha van még kedvetek válaszolni, hogy pl. heti 1 együttalvás hogy tud összejönni? Meg heti több találkozó?

2017. jún. 7. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!