Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exszel maradtunk jó viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exszel maradtunk jó viszonyban néha van szex is. De már túl sokat akar. Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

szóval volt olyan, hogy meghívás nélkül feljött (gondolom ellenőrzés volt, hogy nem e van e már valakim)

most meg jelezte, hogy fel akar jönni amolyan kedves, nyálas, fűzögetős stílusban.

mondtam neki ne jöjjön, megsértődött.


én úgy vagyok vele, ha néha néha találkozunk is, de ne csináljunk már rendszert belőle, ne szálljon már rám.

ha ezt így elmondanám, talán megsértődne és nem látnám többet, amit meg nem akarok.

hogy oldjam meg, hogy a kecske is jól lakjon, a káposzta is megmaradjon?


2012. dec. 5. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy másik káposztát!
2012. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Nemhiába mondják, hogy szerelem után nincs barátság. Mivan ha megsértödik??? ha érdekel ez akkor szereted még.
2012. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

azért érdekel csak ha megsértődik, mert néha-néha jólesik, ha nem vagyok egyedül. nem érzek semmit már iránta, nem is akarok. de ő meg kezdene valami háremként tartani. mint akire rájár és mellette érdekli van e valakim. tehát tartana magának úgy, hogy ne legyen senkim, legyek az ellenőrzése alatt, de neki viszont nem kellek, hogy járna is velem, csak tart magának.

ezt akarnám megállítani, hogy ne birtokoljon. milyen jogon érzi azt is, hogy csak úgy hívatlanul feljöhet? ez zavar csak.

2012. dec. 5. 17:26
 4/16 A kérdező kommentje:
amúgy keresek másik srácot, de egyenlőre abban vagyok, hogy aki tetszik, annak nem tetszem, meg fordítva. ezen hónapok óta nem lendülök túl sajnos jelenleg.
2012. dec. 5. 17:27
 5/16 anonim ***** válasza:
Naaaagyon ügyi fiu! Mennyiért tanitaná meg nekem is a trükkjeit?
2012. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ahhoz tudni kell az ágyban. ennyi :) és ugye mivel ex, nem kell szégyenlősködnöm, ha nincs elmosogatva, vagy hogy mit vettem fel, nem vagyok gátlásos vele, stb, simán jöhet, mert ex. ismerem, megbízom benne, hogy nem rabol ki, nem járatom le magam sem előtte, mint az előtt pl aki csak kihasználna - az semmibe nézne természetesen, nos ennyi a titka.
2012. dec. 5. 17:45
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ö nem használ ki? Na tessék megint csak félreértettem valamit. Vagy ennyire más a felfogásunk? Ha neked ez igy jo, akkor meg örülj, hogy néha felkeres megdugni.
2012. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

az a bajom pont, hogy NEM néha akar jönni, hanem túl sokszor.

és nem használ ki, mondhatnánk kölcsönös az egész. utálok mindig egyedül aludni, ő is. simán átölel, puszilgat, ez egyfajta illúzió amíg élhetek ebben, mert jobb, mint egy macit ölelgetni mindig, meg egyedül kuksolni!

csak nekem túl sok az ex, mert ő tele van birtoklási vággyal mindezen felül. ez a problémám.

2012. dec. 5. 18:03
 9/16 A kérdező kommentje:
ja és néha elmegyünk együtt ebédelni, karácsonykor megyünk majd forralt borozni, szóval ez nem csupán szexkapcsolat. fikció az egész. tulajdonképpen kapcsolat helyettesítő pótlék. ha így érthető. amíg nincs senkink. ha lesz, akkor ez megszűnik. mert őt sem és magamat sem ismerem úgy, hogy ne szűnne meg. szóval minden korrekt.
2012. dec. 5. 18:12
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Miért kell kihasználnod? Elég gáz, jobb lenne neki, ha megsértenéd, és megszakítaná veled a kapcsolatot.
2012. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!