Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most született a pasi gyereke....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most született a pasi gyereke. Hogyan mehet rá így egy nő?

Figyelt kérdés

A pasi cégvezető, jóképű, 38. A csaj 32 éves es teljesen beleesett az emberbe, pedig nyáron volt az esküvő és most született a kisgyerek. Mindenkinek undorító módon szidja a feleségét és a gyerekről is úgy beszél, hogy “mások is nőttek fel apa nélkül, úgysem érti még, ebben fog felnőni”. Sajnos a pasi megfektette egy céges bulin még múlt Karácsony előtt, azóta szerelmés belé a csaj. Most is utána jár, stb. Sajnos a férfi gyenge jellem, belemegy a szexbe, mert valóban nagyon csinos a hölgyemény. Otthon nincs szex már hónapok óta, gondok vannak.

A pasi is szemét, de a csajt nem értem! Annyira undorító módon beszél, mintha ez lenne a világ utolsó férfije és mindenáron meg kéne szerezni azonnal. Munkatársként is rossz hallgatni ezeket a dolgokat, nem értem hogy lehet ilyen gonosz egy nő. Láttatok már ilyet? (Én még eddig 30 év alatt nem)


2019. dec. 8. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te milyen munkahelyen dolgozol, ahol mindenki a szexuális életéről beszél folyamatosan, ráadásul még a félredugásról is nyíltan?

Ne foglalkozz vele, az ő dolguk!

2019. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezek a szánalomkupac emberi hulladékok még kapnak munkát... 😂 Wow
2019. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Kettő ilyen nővel volt érintkezésem. Egyik a barátnőm férjét vitte el két hónapra otthonról, mikor megszületett a második gyermekük, és a nő elég idegbeteg volt a kialvatlanságtól, sőt, tán szülés utáni depressziója is lehetett, és így a pasi ment a nőcskével, mert a fáradt, házsártos frissen szült felesége helyett a friss piiphús jobban kellett. A kiscsaj nem elég, hogy tudta, hogy most van pici baba, és van még egy három éves kislány, még volt saját vőlegénye külföldön, és saját bevallása szerint unatkozott, míg a pasija külföldön tanult.


Kettő, olyan nőt is tapasztaltam, aki szintén unalmában és jódolgában a következőt csinálja. Két gyerekes anyuka, van férje, ennek semmi jelét nem adja a közösségi oldalon, hanem full extrára szétfilterezett képeket tesz ki magáról nyakig, hogy ne látszanak a plusz kilók, és az összes volt szerelmét, vagy olyan férfit, aki fiatal korában bele volt zúgva, bejelöli, lájkolgatja, provokálja, szimplán unalomból.

Azok a buta pasik meg, főleg, ha nem oké a kapcsolat, ráharapnak, és ráírnak a nőre, az udvaroltat magának egy ideig, pedig tudja, hogy a másiknak is van csalájda, de a végén beküldi, hogy amúgy sosem tetszettél nekem, ronda vagy, és sose kezdenék veled.

De addigra már tönkre tett egy családot a nyomorék kisebbségi komplexusos luvnyája, és egyáltalán egy szem lelkiismeret furdalása sincsen e miatt.


Komolyan nem értem az ilyen nőket, de szerintem ezt ők vissza fogják kapni az életben még.

Nekem volt pasim kért neten régmúltra emlékeztető cuccokat, dolgokat úgy, hogy volt már neki másik párja. Mondtam neki, hogy noway, hogy egy nővel, aki bízik benned, és azt hiszi, hogy dúl a love, és ő a mindened, én ezt megtegyem. NEM teszek ilyet egy nővel, szimpla női empátiából, nem kell másnak a társa, pasija, párja, férje meg pláne nem.

2019. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
magad írtad le az első sorban. cégvezető( van mani), jóképű. egy ilyen hapsinak bármilyen más hibája lehet,bunkó(határozott), ápolatlan(férfias), csapodár(népszerű), a nők el nézik neki:) a legtöbb nőnek ennyi elég is hogy lecsússzon a bugyi. persze vannak bőven olyan hölgyek, akiknek ennyi nem elég a boldogsághoz, de az ilyen pasiknak hasonló szituban nem ők a célcsoport.
2019. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments, hogy védjem az ilyen nőket, de most komolyan. Vitte a pasit? Ezen röhögnöm kell. Nem kéne a punciszagot követni, emlékezni kéne a házastársi esküre, amit a férfi - nem pedig akármilyen lotyó - tett.
2019. dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Szoktam mondani, ahol nincs kurafi ott k-rva sincs :)

Mindenhez két ember kell.

2019. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Sajnos a pasi megfektette egy céges bulin még múlt Karácsony előtt"

"Otthon nincs szex már hónapok óta, gondok vannak."


Hát nálam a múlt Karácsony előtt, legalább egy éve volt, de a gondok csak hónapok óta kezdődtek?

Mindketten szemetek, a csaj ringyó, a pasi meg egy köcsög. Sok ilyen van. Nem meglepő.

2019. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A múlt karácsonyi sztorikor még rendben volt minden otthon. Utána kezdődtek a gondok amikor január végén bejelentette a babát a csaj. De ezt nem tudom, ezt beszélik. Nálunk ilyen a munkahely sajnos.
2019. dec. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!