Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pasi aki nem sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki nem sikeres a mai lányoknál (saját hibáján kívül, mert nem született helyesnek) és nagyon fáj a szíve, mikor látja, hogy minden 2. csinos lányt ilyen vékony, cukifiú babusgatja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van:D

Én nagydarab,ronda,mogorva fiú vagyok,a vékony cukifiú tökéletes ellentéte.

Sebaj,biztos van akinek ez tetszik..

2013. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, biztos van. De sajnos mást tapasztalok itt Kelet-Magyarországon. Lehet nyugaton nem ilyenek a lányok. Remélem.
2013. jan. 21. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát én láttam,hogy milyen fiúknak van barátnője.

Nem akarom bántani őket de rájuk férne egy kis testedzés...

2013. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, de az arcom igencsak előnytelen. Bár ami a nagyobb gond, hogy a személyiségem is elviselhetetlen... Az első nagyban megnehezíti a barátnőszerzést, a második lehetetlenné teszi a megtartását - tapasztalat.
2013. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
utolsó:legalább tisztában vagy magaddal...xD
2013. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

tudod miért lesznek nyugaton is olyanok a lányok mint keleten?

Mert nem ők a hibásak (nők) hanem te :D

2013. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelen. 26 évesen is teljesen sikertelen vagyok.
2013. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tisztában vagyok magammal. Tapasztalatok útján tanul az ember.
2013. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Maci vagyok
2013. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az en volt pasim sem a kulsejerol volt hires...de megis megfogott benne valami...sot meg en feltekenykedtem ra, pedig kulsoleg en szerencsesebb vagyok mint o...de szoknyapecer , szoval tok mindegy...osszetorte a szivem
2013. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!