Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan szakítsak a szeretőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a szeretőmmel?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk, (voltunk.) Most jöttem rá, hogy részéről ez egy sima szexkapcsolat volt. Én kicsit a barátnőjének tartottam magam,tehát többet láttam bele a kapcsolatba mint a valóság, őrülten szerelmes voltam. Közben tudtam, hogy túl rövid pórázon tart.....

Fájdalmas felismerés volt. Egy hétig azt hittem megbolondulok... Szakítottam vele. Most nyomul ezerrel. Én viszont már úgy érzem kiölte belőlem azt a szenvedélyt ami volt. Most már ha fontos lennék neki sem lenne részemről az igazi. Hogyan zárjam le? Mivel több éves kapcsolat nyilván beszélgetni is sokat szoktunk. Hívogat telefonon... Legközelebb ne vegyem fel, tehát szakítsak meg vele minden kapcsolatot vagy olyan "maradhatunk barátok" módszerrel? Abban 100 százalékig biztos vagyok, hogy szexet már nem akarok tőle. Mi a véleményetek?


2019. dec. 8. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mint bárki mással. Ha nem érti, hogy szakítottunk, ne keressen, akkor ne vedd fel a telefont. A baráti kapcsolat fenntartásából újabb szex lesz.
2019. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
"Szia! Nem akarok veled többet találkozni. Ne keress."
2019. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj. Te voltál a kur-vája. És fizetni sem kellett érte. Nyilván ideges lehet.
2019. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Több éve együtt vagyunk, (voltunk.) Most jöttem rá, hogy...

Én eddig olvastam :)

2019. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Mondd el neki ugyanezt, amit leírtál. Szerintem egy többéves dologban - akármilyen is volt - megérdemel egy magyarázatot a másik fél.
2019. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne újítsd fel ezt a kapcsolatot! Lovat adnál alája...

Ffi.

2019. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Cserelj telefonszamot. Es te nehyig keresd. Ha meg valahogy kinyomozza az uj szamod vagy eled megy valahova eroltesd meg magad es mondd azt ha meg egyszer megcsinalja boritod a bilit az asszonynal (mar ha o hazas, ha nem akkor fenyegesd meg, hogy zaklatas miatt foljelented).

De ha nyomul es hagyod es elolvasod meghallgatod vissza fogsz esni. En mar csak tudom😀

2019. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Megint tele a töke és rájött hogy már nincs akibe ingyen üríthet. Persze hogy teper.

Egy szerető ne képzelje azt hogy egy pasi ott fog érte hagyni egy másik nőt. Azét szerető és azért nem társ.

2019. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha tényleg azt akarnád, nem állnál vele szóba. Minden létező platformon tiltani kell, és átnézni rajta.

Sokáig képtelen voltam erre én is, aztán annyira elfajult a helyzet, hogy még a fejem is eldordítom, ha meglátom. Ezt csak így lehet túlélni.

Azt meg egy percig ne hidd, hogy mindez az érzelmekről szól! Egy ilyen pasasnál csak az érdekek diktálnak...

2019. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el Dr. David R. Hawkins ELENGEDÉS c. zseniális könyvét. Meglátod, sikerülni fog. :-)
2019. dec. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!