Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg van olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan nő akinek annyira nincs önbecsülése, hogy nem érdekli, ha megcsalják, csak ne haggyák el?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 08:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen,van ilyen.Gondolom rászorul a pali pénzére stb.Elviseli a "jó" életért cserébe.

Van egy kiálhatatlan pszicho kolléganőm ha férfi lennék bottal sem piszkálnám meg és nem "csak" a külseje miatt.Mégis van ember aki elviseli mert ez a buta nő eltartja és dolgozik rá amíg a pasi othon lustálkodik és annyi kimenője van,hogy lejár a kutyával sétálni.

Szóval a muszáj nagy úr.

Van aki elviseli a szart és vele együtt az alázást mert rá van szorulva.

2019. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Van bizony. Én is ismerek ilyet. A férje velem csalta öt éven keresztül. Mikor lebukott, esküdözött az asszonynak, hogy csak őt szereti, és az egész csak botlás volt😁😁 az meg hisz neki, azóta bőszen posztol fészbúkon összebújós képeket, még ő ölelgeti a férjét, ő pitizik. Gondolom így akar nekem üzenni, hogy milyen jól megvannak. Én meg nem tartom egyébnek, mint szánalmas hülyének.
2019. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
A fizikai megcsalás engem nem érdekel, azzal szexel akivel csak kedve tartja, ahogy én is. Az érzelmit viszont nem tűröm.
2019. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tessék, a kérdező anyja szerint a pasiknak lehet:


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2019. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!