Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Többen vannak akik megcsalják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többen vannak akik megcsalják a párjukat, mint akik nem?

Figyelt kérdés
Aki megcsalja,az miért teszi?
2019. júl. 17. 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem többen vannak a nők. Magánvélemény!
2019. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Jóval többen csalják a párjukat, csak jóval kevesebb esetben tudja meg a partner!

Rengetegen meg vannak győződve arról, hogy őt nem csalják; pedig csak nem tud róla!

2019. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Én azért csaltam meg mert nem kaptam meg azt amit szerettem volna. A szex is egy kuka volt és nem törődött velem. Sőt szerintem csalt is. 4 évet pocsékoltam rá aztán meguntam. A mostani párommal lassan 3 éve vagyok és eszembe nem jutott még megcsalni. Tőle megkapod mindent.
2019. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Ezt sosem fogod kideríteni, nincs olyan statisztika, nincs olyan őszinteség, amiből ez kiderülhet.


Az biztos,hogy sokkal többen csalják meg a párjukat mint amennyi bárki számára is kiderül, hiszen pont az a lényege a megcsalásnak:titokban szeretnénk tartani.


A megcsalás is relatív. Van aki úgy gondolja,hogy a flörtölés/csók belefér, és csak a testi kapcsolat számít annak, van akinek már ez sem.

2019. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

Amit eddig láttam az életben, függetlenül a társadalmi rétegtől, iskolázottságtól, EQ, IQ-tól, nemtől, az emberek szorgalmasan csalják a párjukat. A megcsalásokból, csak a jéghegy csúcsa ami látható, kiderül.


Az meg természetes, hogy az ember úgy gondolja, az ő párja kivétel, és soha, semmilyen körülmények között nem csalna.

Aki nem így érez a párjával kapcsolatban, ott már gond van a bizalommal, kapcsolattal.

2019. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Amit eddig láttam az életben, függetlenül a társadalmi rétegtől, iskolázottságtól, EQ, IQ-tól, nemtől, az emberek szorgalmasan csalják a párjukat." - teljesen hibátlan meglátás!

Olyan helyen dolgoztam 15 évet, ahol láttam hogy valójában mi megy egy legénybúcsún - amit csak a lánybúcsúk képesek überelni - láttam hogy mi megy egy 2-3 napos "cégépítésen", továbbképzésen, párt-összetartáson...

Én már csak azt nem tudom, hogy kit nem csaltak még meg?!

És igen: talán a nők a csalfábbak... Volt olyan sokdiplomás, nagy-tudású és magas pozíciójú férjezett hölgyvendég, aki heti rendszerességgel jelent meg az épp aktuális szerető(i)vel!

Én - a millió ismerőseim közül - talán egyetlen házaspárért tenném tűzbe a kezem, akik biztos nem csalták meg egymást - a többiről biztosan tudom.

2019. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Jóhogy, de nagyon jól írják, hogy ezt egyszerűen nem köti senki a másik orrára.

Egyébként ha "teljes életet nézünk" szerintem is többet lépnek félre a nők.

30 fölött belehúznak :D


Másrészt azért teszi mindenki, mert egy idő után unalmas a másik és vágynak az újra.

Persze mindenkinek van egy jó kifogása, hogy neki miért is jár a szerető.

2019. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó.

kétféle ember van:

1. aki megcsalja a párját

2. aki nem ismeri be.

2019. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Me vannak a balphaszok, mint én :D
2019. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Cudar egy világot élünk manapság az igaz, de azért azt nem gondolnám hogy több az olyan párkapcsolat ahol megcsalás volt/folyik mint olyan ahol nem.
2019. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!