Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tegnap történt! A barátaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap történt! A barátaim szerint döntöttem! Ti is így cselekedtetek volna? Én ezt nem tudom megbocsátani .

Figyelt kérdés

Tegnap este találkoztunk a (most már volt) párommal ,(több mint 3 évig voltunk együtt ) .Nem tudtunk találkozni csak múlt hónapba meg tegnap a munkánk miatt . Furcsán viselkedett , nem értettem miért . Majd .... Közölte velem , hogy ő 1 napja sexelt egy csajjal nála is aludt !! Vagyis a csajtól jött hozzam . Kérdeztem tőle akkor minek vagy itt ???válasza ez volt : csak szex volt . Mivel .. még az elején ...mondtam neki azzal sexel akivel akar de engem utánna felejtsen el ! Így nem értettem ezek után mit keres itt .


Illetve mondtam neki tegnap, ha megbeszéltük volna ,hogy neki másra van szüksége , más az igénye ,megértettem volna . Annyira már ismer . De ha hülyének néznek és megaláznak , azt nem bocsájtom meg .


Közölte ,hogy ő azért van itt mert “szeret” Nálam nem itt kezdődik a szeretet ,de minden ember más . Én viszont fogtam ,összeszedtem a cuccát és kitettem . Letiltottam, befejeztem .


2019. dec. 14. 12:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
4 hétig nem találkoztatok? Amúgy attól függetlenül nem kell megcsalni a másikat, mert nem szexből áll csak a világ, de amúgy mi volt az oka, hogy nem találkoztatok?
2019. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2019. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12/13 Karácsony előtt nagyobb a hajtás az ő munkahelyén is meg az enyémnél is ( ő vendéglátós én pedig műkörmös ) de ez 2 éve is így volt meg tavaly is . Most is 1 nappal előtte találkozott a csajjal ezért nem is értettem ,1 nap már ide vagy oda ha 4 hetet kibírt 1 nap már semmi . Ő neki erre volt szüksége . Megértettem ennyi .
2019. dec. 14. 13:54
 14/19 anonim ***** válasza:

Jól tetted, nekem a párkapcsolat a hűségnél kezdődik. Ha az nincs meg, akkor az nem párkapcsolat.

Viszont én ha döntök, akkor nem a barátaimra hagyatkozok, hanem magamra.

2019. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

15/15 Én se a barátaimra hagyatkoztam , csak ez tegnap éjjel történ , nekik pedig reggel mondtam el . :)



Illetve meg a legszebb az egészbe az volt ,hogy mikor beszeltem vele ,hogy beszeljük akkor meg miért is volt ez az egész .Hogy ő egy nappal a találkozónk előtt mással van , a csajjal irogatott éppen mert láttam a képét . (úgy hogy biztos nem csak sex volt és egyszeri alkalom , lehet ugyan úgy folytatná ha mellette lennek is .) Úgy hogy biztos ,hogy nem most kezdődött ez köztük , kitudja mióta tart . Csak eléggé gerinctelennek tartom ,hogy akkor engem miért nem dobott . Gondolom mert ha a csaj nem jön össze én ahülye p**csa meg itt vagyok :)Vagy mert nem akart ő lenni aki lezárja . Csak mar utólag okos az ember . De így végiggondolva mikor láttam,hogy vele beszél már akkor kellett vna elzavarnom . De vártam valami magyarázatot hátha kapok .

2019. dec. 14. 14:09
 16/19 anonim ***** válasza:
15%
Bocs, de én fel nem tudom fogni, hogy egy párkapcsolatban munkára hivatkozva 4 hétig ne találkozzanak. Heti 7 nap 12 óra munka esetén is számomra ez elképzelhetetlen, hogy egy vacsi és együtt alvás ne férjen bele, ilyen nincs. Ha ennyire meg voltatok egymás nélkül, akkor ez biztos, hogy párkapcsolat volt?
2019. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Több mint 3 év után én erre így nem tudnám azt mondani, hogy minden rendben. Mert ha külföldre kellett volna utaznia egy hónapra munka miatt pl. az oké, de így ez mi, bocs de nem értem.
2019. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16/17 Én már azt se mondanám ,hogy abba voltunk... sőt csak voltam neki és elővett ha kellettem . Legalábbis ezek után így jön le . Addig kellettem ameddig nem talált jobbat . Ebből nekem is az jött le ami neked , csak ha szerelmes az ember “nem lát “ .


Volt már előtte is olyan ,az évek alatt ,hogy 1-1,5 hétig nem találkoztunk mert 1-1,5 órára lakunk egymástól . De próbáltuk megoldani . Ő álltalába éjfélre vagy éjjel egyre ér haza, én meg 6 kor kelek . Nem mindig tudtuk össze egyeztetni . Én megértettem mikor azt mondta az az 1 óra alvás pluszba neki meg kell amit utazással töltene . Álltalába hétvégén nem dolgozom ő pedig hétköznap , de nem egyszer volt olyan is ,hogy nálam volt szabadnapja volt és hívták menjen be mert az egyik munkatársa nem megy mar dolgozni , és valaki kell a helyére . (vendéglátásba dolgozik )


17/17 Ilyenkor nagyobb a hajtás náluk karácsony előtt . Tavaly is így volt , csak akkor én még suliztam és rugalmasabb tudtam lenni .

2019. dec. 14. 15:24
 19/19 anonim ***** válasza:
Jól tetted,ez miért kérdés amúgy.
2019. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!