Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bírjam ki a céges bulit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki a céges bulit?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt 4 hónapon keresztül az egyik munkatársával, d elvileg vége. Jövőhéten vizont céges buli lesz, és félek ha berúg úkra lesz valami. A legutóbbinál is nála aludt.
2019. dec. 14. 22:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Mi???Te hülye vagy...
2019. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletes alkalom. Amíg ő bulikázik, te elkezdheted pakolni a cuccait, így mire hazaér, már csak fel kell kapnia az ajtó elől, be sem kell mennie. 🤗


Azt sem értem, eddig minek tartogattad. Ha megcsal, az nem kapcsolat. Abban a pillanatban, mikor megtette, szakított veled.

2019. dec. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
32 éves házasságot nem fogok felbontani egy kis botlás miatt
2019. dec. 14. 22:36
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg mitől félsz? Göröngyös az út, megint megbotlik. Rá se ránts, a nőci majd rángatja helyetted.
2019. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Én valahol megértelek és nem tudom milyen pozíció a férjedé a cégnél, de azért ilyen helyzetben minimum nem kéne el mennie arra a bulira. Eléggé szarik rád meg az erzeseidre.
2019. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
a céges buli az ilyen idősebb csatalovaknak olyan mint friss egyetemistáknál a gólyatábor, vagy egyetemi években a cserediákság..... Egyébként téged csak egyszer csalt meg vagy csak egyszer bukott le? Mondjuk ha elmondta akkor valószínűleg előbbi verzió de csak árnyalatnyival jobb a szitu
2019. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel a megalkuvó hozzáállással életed végéig csalva leszel. Nincs semmi tartásod. De szerintem ez nálad már régóta így lehet, nem hülye a férjed ő ezt már előbb tudta, mint te...

Nem jó úton vagy ilyen gondolkozással. Vagy ha mégis ezt tartod jónak, akkor meg lásd fent az előző hszólásom. Mögöttem is több mint 30 év van, de ez a mentalitás soha nem volt a részem, nem is kerültem ilyen helyzetbe. Gondolkozzál már el egy picit. A biztonság nem éri meg a lelked/tartásod feladását.

2019. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
78%
Hűha... Mondják itt a kommentelők, hogy a megcsalás instant szakítás, nincs tartásod, ha nem dobod ki, azonnal szabadulj meg tőle stb. Lehet így gondolkodni, ez rendben van. Te azt mondod, hogy 32 év házasságot nem fogsz egy botlás miatt kukába dobni. Igen, így is hozzá lehet állni. Akkor hogy döntsön az ember? Szerintem úgy, ahogy azt a lelke őszintén elbírja. Van az a kapcsolat/házasság, amikor a megcsalást meg lehet beszélni, aztán meg lehet bocsájtani, mert a megcsalt fél a szíve legmélyén túl tud rajta lépni. Nem könnyű, de ha nem megy utána a bizalom és a kapcsolat minőségének a rovására, akkor működhet. De mint a kérdésből is látszik, te már nem bízol a férjedben (lehet, hogy okkal, lehet, hogy nem). Hülyeség, hogy a múltat (32 év házasság) akarod inkább megtartani, ami már nincs is, hiszen akkor még nem voltál megcsalva, most meg már meg vagy, és inkább életed végéig szoronganál, és azon rettegnél minden pillanatban, amikor a férjed nincs otthon, hogy vajon most megcsal-e. Ez így miért lenne jó? Ettől csak be fogsz csavarodni. Egy életed van, azt éld boldogan. Olyan fura néha az emberek hozzáállása gyakorlatilag mindenhez, amiben szenvednek, hogy jó, most már nem váltok munkahelyet, most már nem válok el, most már nem teszek a boldogságomért, mert... Miért? A halál után kapsz egy új életet, és majd akkor keresel egy új férjet, akivel megint jó lehet? Erre számít mindenki? Tehát a válaszom az, hogy ha úgy érzed, hogy nem tudsz többé bízni a férjedben, és ha szenté avatják, akkor is minden második gondolatod az lesz, hogy megcsal, akkor ne várd meg azt a céges bulit, hanem váljatok el, különben ebben a házasságban fog tönkremenni az életed.
2019. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
Én is ezt írtam 59%, a lelke, a tartása, az emberi mivolta elbír-e egy ilyen stresszt, állandó aggódást a biztonság az elmúlt 32 év összehozott anyagi és társadalmilag elfogadott státusza ellensúlyozza-e. A lelki béke sztem ami a legfontosabb. Ha a férje szarik bele (pont miatta, mert ilyen megalkuvó), akkor végre merjen már magáért kiállni. Nem lehet így hozzáállni. Ilyen szitu után alap, h a férj nem megy el erre a bulira a felesége miatt, h ne legyen félreértés, aggódás.
2019. dec. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk átgondolva a saját életem tapasztalásán, idáig nem szabad eljutni... Én ennél kevesebbért adtam fel a házasságom. soha szóba sem jött, h vmelyikünk megcsalt volna. Itt komoly tartási gondok vannak, durva csúnya emberi tartási gondok vannak...csak sztem pont nem az a fél a hibás, aki félrelépett.......
2019. dec. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!