Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bírjam ki a céges bulit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam ki a céges bulit?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt 4 hónapon keresztül az egyik munkatársával, d elvileg vége. Jövőhéten vizont céges buli lesz, és félek ha berúg úkra lesz valami. A legutóbbinál is nála aludt.
2019. dec. 14. 22:17
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
77%

#20


Ez egyértelmű, hogy csak jajgatni akart. Attól megoldódik minden.....a férje így majd a nadrágban tartja a szerszámot, mint a mesékben.

2019. dec. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
97%

A környezetemben akkor szokták ezt kiírni a megcsalók facebookra, amikor az assszony kiköveteli tőlük mondván "bizonyítsd be, hogy szeretsz" :D Szerinted ez a szó melyik riba-cot fogja távol tartani a párodtól?

A facebook egy megfelelési kényszer, mind a párodnak feléd, mind neked a környezeted felé, hogy fenntartsd a tökéletes kapcsolat látszatát.

Mivel voltam már én is szerető, sok dolgot láttam már :)

Sok Boldogságot.

2019. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
86%

4 hónapnyi félrekfélést kis botlásnak nevezel? Ez nem semmi. Miért ribized a másik nőt? Te sem vagy jobb. Odateszed neki a pnd mikor tudod hogy folyamat másba mártogat(j)ta. Ha neked az együtt töltött évek többet számítanak mint az életed, maradj csak a házasságnak csúfolt komédiában amiben élsz. Soha nem bízhatsz benne, de elhagyni sem fogod. És ezt ő nagyon jól tudja, ezért csinál kabarét a fszbukon és ezért fog elmenni a céges bulira, mert végre megint együtt lehet a nőjével. Pont leszrja hogy neked ez rosszul esik-e. Ha igazán szeretne, vagy legalább érdekelnéd, akkor eszébe nem jutna elmenni, vagy bármi olyat tenni amivel ezekután bánthat.

További szép estét kedves lábtörlő.

2019. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
78%
Az elottem levonek igaza van, egy jo par honapos felredugast kis botlasnak nevezel? Hol az onbecsulesed? 30 akarhany ev alatt az csak igy eltunik? Tudod mi a botlas? Az hogy elesik es fsszal bele a nobe esetleg 🙂 max az egy botlas hogy egyszer megvolt neki, de hogy honapokig? En az egyszerit se igazan neznem el szerintem, nemhogy honapokig mosolyog ram kozben meg masban tocsog... tudod ki erne hozza ezutan. Es te meg sajnos azon aggodsz hogy osszeakadnak esetleg. Szerintem ezek ossze-osszeakadnak most is, ne aggodj. Nagyon remelem hogy nem leszek ilyen majd 🙂 elhiszem en hogy ennyi ev utan rossz lehet az egyedullet, a parkereses, de megeri ez igy? Hogy megalaztak, nevettek a hatad mogott? Es te mosollyal tursz? Hogy birod ezt? Nem kell am megalazkodni ket aljas ember elott.
2019. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
82%

Botlás: 1 alkalom, rögtön bevallalja, szarul van, esedezik

Viszony: több hónap, lebukik, nincs szarul, hazudozik

2019. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem neked inkább azon kellene elgondolkodnod, ér - e annyit az egész, hogy így megalázzanak.
2019. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha neked így megfelel, akkor javaslom a nyugtatót, úgy csak kibírod vhogy 💪🤟
2019. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta? Megvolt a céges buli, Kérdező?
2019. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó szerintem meg, csak még nem érte el a férjét így nem tud válaszolni, hogy mi volt. Majd ha beszélnek akkor kiderul, hogy semmi nem volt.
2019. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
ma lesz
2019. dec. 20. 06:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!