Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt nök, akiket elhagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt nök, akiket elhagytak fiatalabb csajert?

Figyelt kérdés
Es ha igen , hogy derult ki , milyen hamar , es ha tart e még....

2019. dec. 15. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem pár évvel idősebbért hagytak el.

Magától vallotta be az ex férjem pár hónap után, de csak telefonon, mert nem mert elém állni.

2 év után vége lett a kapcsolatuknak egy még idősebb nő miatt.

2019. dec. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor miatt.

Hanem az a tipikus munkahelyi "göz"miatt hagytak mar el. Amikor a munkahelyen pont növel dolgozik együtt hat miert is ne alakulna ki vonzalom alapon.

Velem egyre hidegebb lett, belemkötött, veszekedeseket szitott, szoval az addigi hösszerelme felém huss elrepült, (korabban el akart jegyezni gyürüket nézett hàzvétel utan maszkaltunk infozni stb)

Azutan a szemetkedesei miatt mivel nem türtem, még neki àllt feljebb es neha hazament anyuhoz vissza, (ez bizonyitott is tudtam az anyjaval is beszelni vele egyszerre stb), aztan ez a hidegsège kimértsége megmaradt. Kidobott valami bagatell indokkal.

Par nap mulva meg facen az uj baratnöcike a munkahelyröl vele viritott a foton.

2019. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ennyi erövel forditva is elsülhetett volna ha epp ö lett volna az aktualis bnö en meg a kollega. Akkor velem alakult volna neki az a munkahelyi "göz"amikor van vmi a levegöben.

Röhej az egesz ember mar csak ennyit làtok belöle ki.

2019. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
A csaj kb velem egyidös es rondabb joval.
2019. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos itt a bajt nem is a megcsalásban látom, hanem abban , hogy gerinctelen , rossz emberekkel álltatok össze , akik igazsagtalanul bántak veletek , belekötöttek mindenbe es titeket hibaztatott , Ahelyett hogy elszégyellje magát

De honnan tudna egy nö , hogy milyen egy jó ember , aki gerinces , ha 2% a ferfiaknak olyan?

2019. dec. 15. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

2 százaléka? Jóindulatú vagy. Én 0-ra saccolnám a normális férfiak számát. Soha nem lesz olyan férfi, aki ne érezné jogosnak, hogy megbámulhat egy nőt, flörtölhet vele, dughat vele, stb. Soha!

Ja, amúgy a munkahelyi dolgok már csak ilyenek. Vannak férfi kollégáim, pontosan tudom mi megy ott. Amelyik nem csinálja, az csak azért nem, mert ronda. De ha nem lenne ronda, akkor ő is ugyanolyan szemét gyökér lenne.

2019. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A bátyám (48 éves) ezekben a hetekben cserélte le a vele hasonló korú párját egy huszonéves színésznövendékre mert miért ne. (Ez volt az indoka.)

Mivel a tesóm így muszáj szeretnem őt, bár az ilyen húzásaiért mélyen megvetem mint embert, mint férfit, mint apát. A vele hasonló korú parja előtt volt egy fiatalabb akitől van 2 gyereke akik érthető okokból az anyjukkal vannak. Bár ő is megéri a pénzét.

Plusz a farka után megy mindig amit senkitől sem viselek el.

2019. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az el van intezve , hogy flörtöl es szexel

Elfogadom , ok , emberi természet

De az aljasság az , amikor hazamegy es az élettársával kötekedik , kritizálja , mindenért hibáztatja es vegul mondvacsinalt okokkal szekirozza mert a nö tenyleg önmagát marcangolja es hibaztatja , es próbál változni , nevetségessé téve magát , miközben a valóság az , hogy nem tudja felvenni a versenyt a jóvalfiatalabb növel

2019. dec. 15. 11:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Elfogadod? Az durva!
2019. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!