Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha elhagytak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elhagytak egy másik férfi miatt?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak hasonló helyzetben!? Nagyon zavar, pedig már több hónapja történt. Nagyon bosszús vagyok, és nem tett jót az önbizalmamnak sem. Persze nyilvan v.mi ezt kaptam. De aki ezt tette velem az vissza kapja majd ezt valamilyen formában!? Vagy kilépett a kapcsolatból, mert a másik jobbnak tűnt, és ez így van rendjén mert megérdemlik. Meg én is a sorsomat.

2019. jún. 22. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Annak a szemszögéből szemléld az exed, aki megörökölte és tuti az jön ki neked is, hogy ebből minden lesz, csak komolyan nem fogják venni.

32/f

2019. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat sajnos nem. Egyből össze költöztek meg már kutyát vettek, stb...
2019. jún. 22. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Fejleszd magad az élet minden területén, hogy jobb legyél. Minél vonzóbb vagy összességében, annál kisebb eséllyel történik ilyen
2019. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez biztosan így van, és igazad van. Viszont ha v.kivel évekig együtt vagy, előfordul, h esetleg nem mindig vagy annyira vonzó, bármilyen okból kifolyólag. És akkor majd mindig egyből lelépnek!?
2019. jún. 22. 09:17
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Mondjuk 1-el én nem értek egyet,nem feltétlenül lesz rossz az a kapcsolat,simán lehet élete párja, ha azt nézzük Ördig Nóra és Nánási Pál mindketten házasok voltak amikor egymásba szerettek és azóta is hihetelenül boldogok egymás mellett és már két gyerekük is van.

Ezt most nem azért mondom,hogy elszomorítsalak kedves kérdező,csak azt mondom,hogy okkal történt ez így és nem kell exedre dühvel gondolni,mindenféle rosszat kívánva nekik.Nem ő volt az igazi,hiszen ,ha ő lett volna nem hagy el akkor sem,ha a legrosszabb formádban vagy éppen. Aki viszont nem hozzád való az még a legjobb formádban is elhagyhat.

Én is átéltem ,hogy elhagytak más miatt,csak én nő vagyok,és tudom milyen borzalmas,sok hónapig tartott feldolgozni,sokat olvastam kapcsolatokról,tanácsokat,hogy megérstem miért történhetett.

Kívánom,hogy találd meg azt a személyt akivel tényleg kiegészítetek egymást!

2019. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor fodrász új frizura, új ruhák, kimozdulok, ismerkdeke, szexi képeket posztolok, mert ha az ex ismerős úgy is lássa.

Így látni fogja mit veszített, és hogy nélküle is bldog vagyok :)

2019. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni: elhagytam az exem (több év után én is) egy másik férfiért. Életem legjobb döntése volt. Ha vissza is kapom, hát legyen, de szerintem csak emiatt nem szolgáltam rá. Megértem, hogy ez fájdalmas, anno engem is csaltak meg meg hagytak el, de őszintén, nem illettünk össze az exszel, azóta gyanítom már ő is továbblépett és azzal, hogy elhagytam, megadtam neki a lehetőséget hogy olyan nővel legyen, aki tényleg hozzá való. Nem akartam én sem megcsalni, sem megbántani, de az időzítés ilyen volt, akkor ismertem meg a (most már) férjem, ha éppen szingli lettem volna, akkor is vele jöttem volna össze, de hát éppen kapcsolatban voltam, most mit csináljak. Maradtam volna mellette, "csak mert", miközben tudtam a másikról, hogy sokkal inkább egymáshoz valók vagyunk? Nem érdemelte meg a csalódást és a fájdalmat, persze, de szerintem azzal tehettem a legtöbbet, hogy őszintén kiléptem a kapcsolatból és nem áltattam tovább, nem húztam az idejét.


Szerintem te is próbálj meg túllendülni ezen, inkább úgy gondolkodni, hogy nem ő volt az igazi és az energiád abba fektetni, hogy megtaláld a neked való párt, nem az ex miatt szomorkodni. Ő már a múlt, gondolj arra, hogy sokkal gonoszabban is elbánhatott volna veled, de nem tette, szóval most már neked is van lehetőséged az életben előre lépni.

2019. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jó, a részleteket nem írtam le... Elég gonosz volt...
2019. jún. 22. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer kitárgyaltuk. Azóta is ezen rugózol? Annyi csaj van, mint égen a csillag. Tanulj az esetből, s ezzel a tudással felvértezve lépj tovább egy új kapcsolatba.
2019. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!