Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok ha párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotoknak egy húszévvel fiatalabb nővel lenne viszonya?

Figyelt kérdés
Elsősorban itt negyvenes párokra gondolok. Jobban vagy kevésbé akasztana ki mintha egy veled egyidőssel tenné?

2019. júl. 26. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Elképzelhető, hogy vonzóbbnak tartja mint az aktuális társát....másképp a jelenlegi társára nem áll fel 1 pillanat alatt.
2019. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A volt férjem egy 6 évvel idősebb nővel csalt meg. Ugyanúgy kidobtam. Mondjuk nem volt hosszúéletű kapcsolat. Most egy 10 évvel fiatalabb barátnője van, aki sokkal normálisabb, szívesebben küldöm hozzájuk a gyereket.
2019. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevetnék, tudom mivel jár egy fiatalabb partner, nem fenékig tejfel.
2019. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mit szólnátok ha párotoknak egy húszévvel fiatalabb nővel lenne viszonya?"


Nem lenne a párom ettől kezdve.

2019. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Meglepődnék, hogy pedofil. Én ugyanis 30 vagyok.
2019. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös, mondtam, hogy negyvenes párokra gondolok, köszönöm az értelmes hozzászólást...
2019. júl. 26. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Jaj tudok ám olvasni! Itt még viccelődni sem lehet?
2019. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem #7. Rohadtul nem lehet. Ellehet ballagni.
2019. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem kevésbé akadnék ki. Azt gondolnám csak a teste miatt kellett a másik amit én nem tudok megadni önhibámon kívül... aztán élesbe kitudja mit gondolnék ez csak egy elmélet.
2019. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!