Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtem egy nálam sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy nálam sokkal fiatalabb fiúval miközben férjem van?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdődött, egyszer itt volt nálunk mikor a férjemmel elég súlyosan össze vesztünk.Majd ezek után beszélgettünk a fiúval és hozott egy üveg bort és meg történt az aktus is. Azóta van szexuális kapcsolatunk de nem tudom mit tegyek hogyan szakitsak vele, félek hogy elmondja a dolgokat,akkor a férjem tuti elhagy.Persze jogosan de nem szeretném elvesziteni

36N


2019. júl. 8. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Szegény férj.Majd talál nálad jobbat.
2019. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Hogy mit fogsz te itt kapni....huhhuuuu


Amúgy szerintem próbáld meg ignorálni, ne mesélj neki a férjedről,stb..

Akkor egy idő után elveszti az érdeklődést.

Ha hív mesélj neki pl.: "milyen jót/büdöset sz@rtam", vagy egész nap fingok, hasmenésem van, hányok, izzadtságszagom van, rád bízom legyél kreatív :D


És eskü most nem viccelek, minden férfinál az ilyen dolgok okoznak fél6-ot de valami rapid gyorsasággal :D

2019. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Én pedig már nem tudom, mit tegyek. A férjemmel nem működik a szex, de van több jeletkező is. Viszont nem tudom, bele merjek-e vágni, hiszen az egy lavinát indítana el...
2019. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Mennyivel fiatalabb? Ba...átok meg, én élek csak burokban, hogy a környezetemben ilyennek se híre, se hamva?

Hihető, hogy összevesztek a ferjeddel, ő elrohan otthonról, megjön a díszpinty egy üveg borral és rögtön bevágja a lompost. Meg az ...ád 3,14csáját.

2019. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 tiril ***** válasza:
49%
Utolsónak adok igazat.
2019. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem megjelent hanem nálunk volt ugyanis heti 3x jár korrepetálásra hozzám.
2019. júl. 9. 00:15
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Oszt jó vót?
2019. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
És a fiatalúr szülei tudják, hogy tanulás helyett egy prostihoz fizetik be a fiukat heti háromszor? Szerinted fizetnének ezért? Ez korrekt?
2019. júl. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Ruppótlan szutyok vagy. Úgyis kiderül, úgyis ki leszel vágva. Ennyi.
2019. júl. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Tehát neked ennyi elég a félredugáshoz, hogy összevessz a férjeddel.Komoly házasság lehet...van min elgondolkodnod.Nem tudom ez mennyire megy ennyi aggyal?


44/N

2019. júl. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!