Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnapi kérdés? Direkt tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapi kérdés? Direkt tett féltékennyé avagy lebuktattam?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem fel egy kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Gondoltam ma reggel amíg fürdik, belenézek a telefonjában(tudom nem szép dolog),de jobb mint hazugságban élni.Tálaltam pár Messenger beszélgetést az illetővel.Azt hazudta hogy pénteken a barátnőivel felmegy a városban,valahogy éreztem hogy sántít a sztori,majd kiderült,hogy azzal az illetővel volt bovlingozni,ez a Messenger beszélgetésből

derült ki.Kérdeztem még is mi ez az egész és miért hazudott arról a napról? Egymásnak estünk,majd egy hatalmasat szexeltünk. Végül az kerekedett ki a dologból,hogy féltékennyé akart tenni direkt és a telefonját is direkt hagyta kint,úgy hogy nem volt lezárolva.Azt mondta tudta hogy belefogok nézni,azért hagyta ott és az egészet megrendezte,hogy féltékennyé tegyen.Azt mondta a találkozót is direkt rendezte meg és direkt úgy,hogy lebukjon.Azt mondta szerelmes belém és kíváncsi volt,hogy hogyan reagálok és biztos akart lenni bennem és hogy a reakcióból akarta leszűrni.


2019. nov. 10. 13:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Gratulalok ha ezt megeszed 🤣
2019. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lachesys ***** válasza:
100%
nekem akkor is szakitook lenne ha direkt csinalta. micsoda ovodas jatszmazos gondolkodas ez? 15 evesen is tul voltam mar ezen a szinten. egy ilyen emberrel en nem akarnek egyutt lenni.
2019. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az ovi, hogy féltéknnyé tenni a másikat? Olyan mocsok egy rssz érés féltékenynek lenni. Akit elvileg szeretek, azzal ezt miért akarnám megtenni?
2019. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Óvoda levél óvoda
2019. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

ma 13:40


Túl jó pasinak tart magához állítása szerint,és nem akarta elhinni hogy tényleg oda vagyok érte...

2019. nov. 10. 13:43
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

És még hazudni is jól tud. Jól improvizált. Tuti félrekúr.


Persze csak viccelek, vagy mégsem? Neked kell azt tudnod, te láttad reakcióit, te ismered milyen.

2019. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Pff. Ha ezt elhiszed, jó nagy marha vagy.
2019. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Áh szerintem kamuzik (3-as vagyok). Alapjáraton, már ott nagy a baj a kapcsolattal, ha valamelyik nemérzi magát elég jónak. Egy egészséges önbecsülés kell hogy legyen, hogy én elég vagyok a páromnak, különben össze se jöttünk volna.

A másik, meg hogy aki ilyen trükközéshez folyamodik, ergo manipulál, abból aztán szerinted mit lehet még kinézni? Meg se rezzent a szeme, amikor elment a másik sráccal randizni. Én inkább leülök megbeszélni a párom, ha ilyen érzéseim bukkannak fel, hogy úgy érzem, nem szeret, mintsem elkezdjek játszmázni... Nekem ez a csaj büdös, már megbocsáss.


30n

2019. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
kamu.
2019. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon óvoda...

Mi kb 13-14 évesen csináltunk ilyeneket az isiben.

A te dolgod hogy elhiszed e, de szerintem akkora kamu, hogy ordít!

2019. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!