Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha féltékennyé tett?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb. 8 éve ismerek. Nem mondom, hogy nem jelent többet egy puszta barátságnál. Elég sok lánnyal volt már dolgom, és általában ezekről az egy éjszakás kalandokról mesélek neki is. Ő pont az ellentettem, szerintem sose volt még ilyen jellegű kapcsolata, szeret 1 valakinél leragadni. Most egyikünknek sincs párja. Ma este beszéltem vele skypon-n, mert 150 km van köztünk. Nagyon csinos volt, meg is lepődtem, mert látszott, hogy valahova készül. Ki volt sminkelve (amikor én kérem nem teszi meg), szép ruha volt rajta, a haját is kibontotta. Azt mondta, hogy nem marad sokáig, mert randija lesz én meg lecsesztem, pedig nem akartam, de nagyon felment bennem a pumpa.
2014. júl. 8. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán akarnál tőle valamit, akkor nem mesélgetnéd el neki az egyéjszakás kalandjaidat, mert egy visszafogott, normális lány ettől csak kiábrándul belőled. Nem csoda, hogy mással ment randizni.


Egyébként meg lecseszni semmi jogod nem volt.

2014. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!