Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom rettenetesen féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rettenetesen féltékeny típus (volt), én nem, ezért direkt féltékennyé tett, most meg már elege van abból hogy folyton félek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Régen egyáltalán nem voltam féltékeny, de annyira zavarta hogy csak ő az hogy állandóan mondta hogy ez meg az a munkatársnője hogy ráhajtott, meg főzött neki meg stb, meg buliban hány csaj mászott rá, idővel már annyira kikészített hogy már nem tudom eldönteni hogy csak kamuzik vagy tényleg van valami, már teljesen kikészültem. Most meg azért akar szakítani mert hogy állandóan képzelgek... Volt már arra is példa hogy letagadott valamit, később meg kiderült hogy mégis igaz volt, már nem tudom hogy tudok-e benne bízni, nem tudom mikor mond igazat és mikor nem. Mit tehetnék, rendbe lehetne ezt még hozni valahogy?
2013. nov. 21. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nemtudom, de mindketten jó hülyék vagytok.
2013. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt már elcseszte azzal, hogy féltékennyé akart tenni. Szerintem nincs hosszú jövőtök együtt :/
2013. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele hogy teged mi azvar :) figyelj te is oda ra talan ezek utan hogy latta hogy mennyire idegolo ha valaki tulzottan feltekeny megvaltozzik o is :) Mondd meg neki h szereted es nincs oka feltekenykedni es azt is hogy teged mi tesz feltekennye mire figyeljen kicsit jobban oda :)
2013. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! már mondtam neki hogy ez zavar, de erre meg azt mondja hogy "akkor nem mondok semmit mi történik", na most nekem ez is úgy jött le hogy miért? történik valami amiről tudnom kell? :(
2013. nov. 21. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
nem Janos-nak hivjak veletlen?
2013. dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!