Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőt tartó nős férfiak -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőt tartó nős férfiak - volt már, hogy beleszerettetek a szeretőbe?

Figyelt kérdés

A mi viszonyunk 7 hónapja tart, és eddig minden jól alakult. Érzelmekről nem beszéltünk eddig, de azt azért lehetett érezni, hogy kötődünk egymáshoz, egyre jobban. Múlt héten azt mondta nekem, hogy szeret engem, ezt most mondta először. És mintha magát is meglepte volna ezzel, azóta eltűnt, és nem jelentkezik, mint akit a föld nyelt el. Aki volt már ilyen helyzetben, ez most mégis mi a fenét jelent? Ennyi volt, és eltűnt szó nélkül? Vagy csak gondolkozik? Tudom, hogy ismeretlenül nehéz találgatni, de hátha valaki volt már hasonló kapcsolatban. Nők és férfiak válasza is érdekel, már akik érdemben tudnak válaszolni, nem csak fröcsögni. Arra most nincs szükségem, köszönöm.

36N/42F


2019. dec. 22. 20:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%

Álmodozz csak.

Nem ér rá érzelmileg, ebben az időszakban, ezt tudta, ezért hídalta át a szerelmi vallomással. Nyugi, Karácsony után jelentkezni fog.

2019. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

Azért tűnt el, mert közeledik a karácsony. Fát díszít, ajándékot válogat az asszonynak és a gyerekeknek, sütnek-főznek, rokont látogatnak.

Januárban majd előkerül.


Neked van családod? Gyerek? Férj?

2019. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Nekem miután mondta több ízben, hogy szeret, utána hirtelen távolságtartó lett, majd ritkulni kezdtek a találkozások. Most már lényegében hetek óta csak enyhe kommunikáció van e-mailen.
2019. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
#2 nekem nincs senkim, egyedül vagyok
2019. dec. 22. 20:37
 5/41 anonim ***** válasza:
85%
3-as vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy független pasi, nincs családja.
2019. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
#3 És nem próbáltátok megbeszélni, hogy ez miért van így? Nem akarod tudni, hogy miért változott meg?
2019. dec. 22. 20:38
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. De igen. Priviben leírom, ha érdekel. Vagy ha beszélgetnél....
2019. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
#3 igen, érdekel, szívesen beszélgetnék, ha van kedved
2019. dec. 22. 20:42
 9/41 anonim ***** válasza:
86%
15 éve vagyok szeretője ugyanannak a férfinak, különböző okokból megszakításokkal. Az esküvőjére is hivatalos voltam. Nem szeret, legalábbis nem eléggé. Jelentkezni fog, de nem azért, mert változtatni akar a helyzeten!
2019. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%
De jó, nem lesztek így legalább annyira magányosak szenteste a hármassal!
2019. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!