Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, egy partnerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, egy partnerrel évekig tartó viszony után rendbe hozható a házasság, ha mindkét fél meg akarja menteni?

Figyelt kérdés
Vagy előfordulhat olyan, hogy hetek, hónapok után derül ki, hogy minden szándék ellenére sem működik?
2019. okt. 28. 03:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Évekig tartó viszony után? Nem tudnék rá nézni a nőre, akit szerettem. Nem tudnám emberszámba venni. Egy-két alkalmat sem tudnék szerintem elnézni, mert mindig felhánytorgatnám, de évek után, ha kiderülne, hogy évekig ez ment a hátam mögött, elgondolkodnék, hogy mit rontottam el, illetve, hogy miért is akarna velem maradni, ha akkor tudott csalni.
2019. okt. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%

Hülye vagy?

Jól írja az első.

Éveket nem lehet megbocsátani.

2019. okt. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
20%

Azt fogadtad esküvel, hogy jóban, rosszban kitartasz mellette.

Igen, rendezhető.


42/F

2019. okt. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Ez attól is függ, hogy mi motiválja a megcsaló felet valójában a megmentésre.A többségük csak a fix puncit akarja megőrizni, ha az képes a megbocsátásra.A háta mögött meg éli tovább a világát, csak már jóval óvatosabban, hogy ne derüljenek ki a dolgai.A megcsalók sosem azt bánják meg, hogy félrekeféltek, hanem azt, hogy lebuktak.Miért bánnák meg a másikkal,másokkal való dugást?Hiszen nagyon is élvezték a tettüket, máskülönben orgazmusuk sem lett volna az illetőkkel.Ezt viszont sosem fogják őszintén bevallani, mert ugrik a biztos pont.

Én nem fárasztottam magam megbocsátással.Elváltam és kész.Azóta sem bántam meg, és a jövőben is ugyanezt fogom tenni ilyen esetben.Az átverés nekem egyenlő a szakítással, házasság ide vagy oda.Bizalom részemről többet nem lesz egy ilyen nemi szerv vezérelt lény felé.Lehet megsértődni a gyenge jelleműeknek.

2019. okt. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Vmilyen szinten biztos, hogy rendbe hozható, de a kérdés az, hogy miért akarsz benne maradni ebben a langyos vizes fos kapcsolatban? Ennyire nincs önértékelésed?
2019. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%
Rendben lehet hozni, ha tényleg teljesen őszinte mindkét fél egymással és még tudják beszélni, hogy kinek mi hiányzott. De ez ritka, általában átmegy hibáztatásba az egész.
2019. okt. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
19%

Ha mindkét fél szeretné meg kell próbálni. Mi veszítenivalótok van?Nem írtad,hogy van-e közös gyerek. Ha igen, főleg meg kell próbálni.

A válaszokból egyébként kitűnik a kor - egy kivételével. Aki fiatalabb eleve veszettnek lát egy ilyen folytatást, továbblépne.

Aki hosszabb kapcsolatban él, és sokmindent megélt esetleg a házasságban, megpróbálná megmenteni.

Nem biztos,hogy sikerül, de ha szeretnétek, még valami biztos köt Benneteket egymáshoz.


Nálunk nem történt megcsalás, viszont rengeteget csalódtam a páromban. Ennek ellenére mellette maradtam, mindent mérlegre téve.

Nem hiszek abban,hogy van tökéletes kapcsolat,hosszú évek alatt mindenhol vannak konfliktusok, és bár a megcsalás a legnagyobb, de mögé kell nézni, mi volt az oka, miértje.

Lehet,hogy mindkét fél hibát követett el, amire ugyan ez nem volt megoldás, de tanulva belőle, előre nézve, akár még jól is alakulhat a folytatás.

2019. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%
Ha mindkét fél MEG AKARJA menteni, akkor mi a kérdés?
2019. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
37%

Az első azt vázolja fel, hogy ő nem akarná megmenteni.. csak hogy nem ez volt a kérdés...


pff Istenem.

2019. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
99,99%, hogy nem fog működni, mert sose lesz olyan, mint előtte. Oda a bizalom, megy a kutakodás, a féltékenykedés, hogy máskor ne tudjon megcsalni, megy a sértődés, hogy felhánytorgatod, nem is bocsájtottad meg, stb.
2019. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!