Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hónapok óta ugyanazzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta ugyanazzal a nővel csalja a feleségét. Ennyi idő után kialakul kötődés vagy csak sima testiség az egész? Voltatok valamelyik fél helyzetében?

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Két opció van. 1 vagy csak testileg és idővel valamelyik v mind a két félnel megjelennek az érzelmek 2 érzelmek vannak és abból lesz testiseg
2019. dec. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak kihasznál.
2019. dec. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"csak sima testiség" ....végül is a félrekefélést így is lehet nevezni XD
2019. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül alakulnak ki érzelmek, de az egyik fél mindig többet szeretne - általában a szerető. Kötődés szerintem kialakul mindkét fél részéról, ha hónapokig együtt vannak, a kötődés mélysége persze nem mindegy. Nekem szeretői oldalról van tapasztalatom, én tudom magamról, hogy szerelmes vagyok, ő pedig kötődik hozzám, jól érzi magát velem, de nem szerelmes. Több, mint sima testiség, de nem szerelem az ő részéről.
2019. dec. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Siam biokémia, hogy szex alatt termelődnek bizonyos hormonok is. Ilyen pl a kötődésért felelős hormon is, ami szex után szabadul fel. Tehát ha hónapok óta szexelünk valakivel, úgy nagy esély van a kötődés kialakulására bizony.


A kötődés mondjuk még önmagában azért nem szerelem. Érdekes, mert én pl megéreztem akkor is, hogy a másik nem csak szexet akar, amikor ezt mondta.. Ha beléd szeret, akkor irtó vaknak kell lennie szerintem valakinek vagy autistának, hogy ne vedd észre, annyira máshogy viselkedik az aki szerelmes, és az aki csak szexelgetni akar.. Persze értem én azt a részét is, amikor bele vagy zúgva valakibe és olyankor a legkisebb dolgokat is hajlamos vagy ilyen jelnek venni.

2020. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam. Alakult ki kötődés persze.
2020. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!