Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom, és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom, és úgy érzem kezdenek érzelmek kialakulni. Mit tegyek? (Hosszú)

Figyelt kérdés
Régóta vagyunk együtt a párommal. Jövőre esküvő lenne,gyereket terveztünk stb. De van egy bökkenő. Kb 2 évente szexelünk. Megvan a férfiban minden,amire egy nő vágyhat,de a szex nagyon fontos. Az én többszöri kezdeményezésemre próbáltam megbeszélni,de valahogy sosem sikerült,mindig elhalasztódott a megoldás keresése,és a miértek felderítése. Ott tartunk,hogy megismertem egy férfit,aki teljesen tűzbe hoz. Találkozgattunk titokban,és lefeküdtem vele. Teljesen odáig vagyunk egymásért. Igaz,még sosem mentem el ,,úgy" életemben, ha értitek,de a testiség nagyon fontos része az én életemnek is,vágyom rá így 26 évesen. Szakítani egyszerűen képtelen vagyok a jelenlegi párommal, sok minden összeköt. De az új férfi...egyszerűen élek,halok érte. Gusztustalannak érzem magam,hogy ezt tettem a párommal,de úgy érzem,nem tudtam,és nem is akartam magamnak parancsolni,mert érezni akartam őt. Múltkor a párom előtt majdnem lebuktam,akkor beszélgettünk,és mondtam,hogy már nem szeretem,de mintha meg sem hallotta volna,és azóta sem volt róla szó. Hagyjam,hogy teljen az idő,és talán az majd mindent magold? Majd alakul minden magától? Mit tegyek? Úgy érzem a jelenlegi helyzetben megőrülök. :(

2017. dec. 31. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Gyereket akarsz szülni egy olyan embernek, aki a füle botját sem mozdítja, ha azt mondod, hogy nem szereted már?

Valószínűnek tartom, hogy ő is mással éli ki magát. Ha meg nem, akkor talán aszexuális, de ez fura, mert eddig ki kellett volna derülnie.

Minden esetre, én nem maradnék ebben a kapcsolatban, hanem lezárnám magamban és továbblépnék. Be kell látnod, hogy így nincs értelme családot alapítanod vele, nem lennél boldog mellette, és a születendő gyerekeidnek sem lenne jó, ha boldogtalanok lennének a szülei egymás mellett.

Száz szónak is egy a vége, én lépnék!

L

2017. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha 2 évente van szex, akkor minek akarnál hozzámenni, pláne úgyhogy nem is akar rajta változtatni?Kell a biztonság?

Szerintem itt már ne nagyon tervezgess esküvőt.Felesleges azért, hogy mellette majd szeretőket keresgélj, vagy 2 év múlva elválj tőle.

2017. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Gusztustalan is vagy, nem csak annak érzed magad. Ne aggódj.



Miért nem szakítasz, ha neked nem elég ez a szex mennyiség, és úgy vágsz bele az újba? Semmi gond, ha nem akarod már a mostani párod, 2 perc alatt le lehet zárni, és utána belevágni abba, amibe csak akarsz

2017. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Az aszex és a ribi, milyen szép kapcsolat ez.

Csináljatok még pár gyereket, úgyis kevés sérült ember van a világon...

2017. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért csaltad meg, mert nem adta meg neked azt, amit akarsz. Az nem normális, hogy nincs szex, ez így nem fog működni. Lehet, hogy a másikkal sem, mert csak eszköz volt.
2017. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Jövőre esküvő és közben te más fickóért élsz-halsz?! Nem gondolod, hogy ez egy kissé nagy ellentmondás? Csak azért maradni a kapcsolatban, mert kényelmes egyéb szempontok miatt, gyávaság. Nem kell megőrülni, csak felelősséget vállalni. Engedd el, és úgy talán ő is jobban jár, mert nem vesz el egy olyan nőt, aki lehet végig alázni fogja őt a házasságban.
2017. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

És hogyan akarsz gyereket, ha 2 évente szexeltek?

Gondold át azt az esküvőt, mert nem lesz jó vége.

2017. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Undirító amit művelsz!Hagyd ott a párodat,ne vegyen feleségűl egy ilyen nőt
2017. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én meg szeretnék olyan nőt találni aki komoly kapcsolatot szeretne, és családot és a szexet is igényli. Sajnos nem akar megismerni senki.
2018. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Már régen ott kellett volna hagyni.Csak nem a pénz köt össze?
2018. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!