Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem el akar hagyni egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem el akar hagyni egy 30 évvel fiatalaabb kolléganőjéért. Hogyan akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 21:28
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Engedd,had menjen .
2019. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha nem tudja kontrollalni a zaroizmait, visszakapod ezt az aranyembert.
2019. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Tudtok még beszélgetni egymással? A legjobb a megbeszélése ennek a dolognak. Mérlegeljetek, hogy ez mivel jár (pozitív/negatív oldal).

Mediáció, párterápia, családterápia nem jöhet még szóba?

2019. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, aki menni akar, az had menjen. Soha nem kéne olyan pasi akinek nem kellek, tökmindegy hogy a férjem vagy gyerekem apja, mindegy, csak azon lennék, hogy minél gyorsabban eltakarodjon tőlem.
2019. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem az a baj, hogy el akar hagyni, hanem hogy a fsza miatt akarja ezt, semmi más miatt. Feldob mindent azért, hogy fiatal p!nát kurhasson. Ettől egy undorító féreg, épp csak kevésbé undorítóbb, mint aki félrelép hasonlóan. Ugyanolyan szutyok agyatlan nyomorék ösztönlény, csak legalább őszinte. De attól még az értékrendje és a jelleme egy nagy büdös nulla. Az ilyet a spermájában kellene megfojtani.
2019. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Koszond meg a Joistennek, hogy megszabadultad ettol a feregtol:)

O fogja a rovidebbet huzni, ezt garantalom.

2019. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A 30 évvel fiatalabb hölgy rá fog jönni, h rossz vásárt csinált a kedves uraddal.
2019. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy voltam, elengedtem. (Mit csináltam volna? zárjam be?)

hozzáteszem 10 év házasság után talált mást.

Fél év alatt túl tettem magam rajta, elkezdtem ismerkedni, találtam egy olyan pasit aki bármit megtett volna értem, utána már nem is értettem miért ragaszkodtam ahhoz, aki fele ennyit nem mozdított volna értem.

Mikor összejöttem az új párommal, addigra az exem vissza akarta könyörögni magát,de nem engedtem neki.

Ő megpróbált egy új életet nem jött be neki, utána nekem is járt az új életre a lehetőség, hát én sem dobtam ezt el.

Nyugi, amúgy hamar meg fogja unni a fiatal csaj, inkább engedd el, visszajön hozzád, és akkor oda tudod neki vágni, hogy csak eddig kellettél neki, utána rájön mit vesztett.

2019. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
18-as: Örülök, hogy neked így aslakult az életed a szakítás/válás után, és hogy most jobb férfival élsz. Én azonban úgy gondolom, hogy kérdező boldogsága nem szabad, hogy attól függjön, a még/ex (?) férjét leépíti-e a csaj, vagy nem. Az is benne van a pakliban, hogy együtt maradnak. Sőt az is, hogy kérdező nem fogja tudni úgy jobbra fordítani az életét, mint te. Szerintem attól függetlenül lenne jó megtalálnia a boldogságot, hogy mi történik ezek után.
2019. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!