Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmennél meghallgatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél meghallgatni, hogy mit akar, vagy feleslegesnek ítélnéd?

Figyelt kérdés

Barátnőm hazajött, nem köszönt, nem is puszilt meg, hanem bement a fürdőszobába, és lezuhanyzott, majd bement a szobába, és lefeküdt az ágyra. Kérdeztem tőle, hogy mi történt, azt mondta, hogy nem akar róla beszélni. Tudtam, hogy mi lehetett, de akartam, hogy beismerje, így végül beismerte, hogy megcsalt, de nem volt semmi oka, állítólag csak úgy megtörtént. Összepakoltam, és eljöttem, eltelt 1 hónap, ami alatt nem kerestem, ő sem engem. Ma felhívott, hogy meg szeretné beszélni az egészet.


Nekem már felesleges lenne a beszélgetés, nem akarom végighallgatni. Vagy mégis lenne értelme, hogy még könnyebben elfelejtsem? Veletek volt már ilyen?


2019. dec. 19. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem érdekelne, pláne 1 hónap után.
2019. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem jott be az uj faszi es visszakuncsorogna magat hozzad, ennyi. En egy szot sem beszelnek vele, egy honap utan mirol kellene beszelgetni?
2019. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad magadnak. Téged ez már nem érdekel lezartad. Akkor innentől kezdve nincs kérdés.

Van az az ember aki megbocsát, esetleg nem tud ezen tullepni, van értelme beszélni róla, mert újra akarja kezdeni. Ez neked esélytelen innentől kezdve nulla értelme van ennek a találkozónak.

2019. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Lezártad, gondolom van jobb dolgod is, mint a vergődéséhez asszisztálni. Én megírnám, hogy amit akar, azt írásban elküldheti, majd elolvasom, ha lesz kedvem, időm, de személyes találkozásra nincs kapacitásom vele, és nem is lesz többé. De csak mert perverz örömömet lelném abban, ahogy kínlódik, amit (kár)örömmel olvasgatnék egy pohárka bor mellett gyakori helyett. Ha téged ennyire sem érdekel, akkor ne is válaszolj, inkább tiltsd le a francba, ha nincs egymásnál cuccotok, vagy hasonló tartozás.
2019. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Persze hogy elmennék. Hátha az én viselkedésem váltotta ki azt az elhidegülést, ami megcsalásban kulminált. Csak az nem megy el egy ilyen megbeszélésre szvsz, aki nem akar tanulni. Aztán meg vágja az arcokat, ha máskor is megtörténik vele. Az amatőr.
2019. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

#5 ez egy hülyeség, úgy ahogy van. Normális viselkedés nem vált ki megcsalást.. ha meg tudod magadról, hogy hülyén viselkedtél, min részéről megcsaláshoz vezetett.. akkor már tudod.. minek még 1x meghallgatni?!


Magam részéről nem mennék el.


Amúgy meg ilyen nincs, hogy "csak úgy megtörtént."


az ilyen ember lelkileg gyenge ösztönlény.. Dugás helyett akár elém is állhatott volna, hogy megbeszéljük azt a bizonyos problémát, ami miatt félre akar kefélni. De nem, ős a dugást választotta mással.. nincs miről beszélni.

2019. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Én elmennék, mert szeretem a kerek és egész dolgokat. Max leoltom.
2019. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ha te már teljesen lezártad és nem igényled, hogy megbeszéljétek és bocsánatot kérjen tőled, akkor szerintem így 1 hónap után már nem sok értelme lenne
2019. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

szerintem menj el. Hogy miert?

Mert az ember az elete vegen leginkabb nem azt fogja megbanni amit megtett hanem amit nem tett meg.

De elotte dontsd el a vegkimenetelt es.ragaszjodj hozza.

Majd ird meg a gyakorikon mi tortent.. ha mar segitettunk mi.is neked

2019. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra már ott undorító a lány viselkedese hogy hazajott egy megcsalas után, és még neked kellett kihuzni belőle a dolgokat mikozbe ő jatszotta a sértődöttet... 1 hónapig le se szarta a fejedet. fáj az igazság de sajnos egy hónapon át azzal a fiúval kavart. csak a liba 2 szék közé esett és most rajott hogy hoppá inkább vissza akarnék menni ahhoz, aki megbecsult engem...

Könyörgök, nehogy adj egy esélyt ennek a lotyónak. Meg se hallgasd mert erre nincs magyarázat. Te ennél többet érsz...

2019. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!