Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha csak anált akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha csak anált akar?

Figyelt kérdés
A párom úgy gondolja hogy a kapcsolat fő alap dolga az anál. Én utálom. Meg próbáltam, nem tetszik, fájdalmas. O meg azzal fenyegetőzik h akkor bérel egy prostit análhoz. És ezért nem vagyok neki tökéletes nő. Mit tegyek? Nem akarom elvesziteni.. Főleg nem egy ilyen dolog miatt.

2019. dec. 15. 21:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezért a pasiért nem kár! Hadd menjen, engedd vissza a tengerbe úszkálni! :D Te pedig keress egy értelmesebb párt!
2019. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Pedig egy ilyen dolog miatt teljesen jogos lenne a szakítás, csak buta vagy hozzá úgy tűnik, hogy felfogd. Nem vagy a tulajdona, nem kell semmi olyat bevállalni ami számodra rossz. Kihasznál téged és visszaél vele, hogy naiv vagy. Ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője.
2019. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a fenébe.

Szerinted tényleg ilyen egy szerelmi kapcsolat??

2019. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem akarod elvesziteni ezt az Áldott jó embert? Aki egy prostival riogat ha nem hódolsz be? Hisz egy akkora kincs!
2019. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen phaszparaszt mellett tényleg az a legnagyobb problémád hogy ő analt akar, te meg nem? :)
2019. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy mindenkinek igaza van. Valszeg én vagyok idióta h tűröm
2019. dec. 15. 21:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont emiatt kellene szakitanotok.

Et egy olyan dolog, ami soha nem fog megoldódni.

Ő örökre akarni fogja, te meg örökre utálni.

Örök vita, örök frusztráció, örök zsarolás, orokké összeférhetetlenség.

Kiprobaltad, nem szereted, ennyi.

Ez a gyerek kérdéshez hasonlítható, ha az egyik akar, a masik nem, ott kozépút nincs, és itt sincs.

2019. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Most komoly? Egy ilyet nem akarsz elveszíteni? Egyetértek az utolsó hozzászólásoddal.

Másik lehetőség, hogy fogsz egy megfelelő célszerszámot és azt mondod: apukám, most te jössz, mert nekem EZ jó!

....mondjuk megszívtad, ha tetszeni fog neki.....bár akkor már más lesz a probléma.

Komolyra fordítva: csak használ.

2019. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig de. Pont emiatt dod ki. A sex a közös oromszerzesrol szól.
2019. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Strapon szex?

EZ az amikor a csaj felcsatolhatóssal dugja meg a párját. Mondd neki te erre vágysz, és hát ő amúgy is odavan az análért :D

Így legalább átérzi milyen. Utána meg dobhatod is akár :)

2019. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!