Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon nehéz megállni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz megállni a kísértést, én nem akarok bűnbe esni, de annyira szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok válaszát várom, akik már voltak ilyen helyzetben.


2 éve nagyon szeretek egy férfit, aki nős. Ő is szeret engem. Szerelmesek vagyunk.

Őszinte leszek, de még nem történt köztünk semmi szex, hiszen én sosem akarok az a nő lenni, aki belerondít egy házasságba. (Sajnos így is sikerült, de az érzelmeknek nem tudok parancsolni)


Egyszerűen nem tántorít el tőlem. Nem is biztos, hogy működnénk együtt szexuálisan, lehet nem is viselnénk el egymást hosszú távon... ilyesmikkel nyugtatom magam.

Kollegák vagyunk és a munkahelyen együtt nagyon sokat értünk már el, szinte egymás keze alá dolgozunk, szerintem jobban ismerem már őt mint a felesége. Az ő házasságukat és a feleségét is ismerem. Tökéletesen passzolunk egymáshoz.


Nem akarok belemenni a részletekbe, bár érdemes volna, hiszen így is csak támadva leszünk.

Főleg az érdekelne, hogy mit tehetnék ezellen? Folyamatosan ismerkedem, alkalmi kapcsolataim is voltak, de senki nem pótolja Őt.


2019. dec. 29. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

"én sosem akarok az a nő lenni, aki belerondít egy házasságba"


Akkor mi a kérdés? Ha nem akarsz, akkor megembereled magad, és úgy viselkedsz, mint akinek van agya is.



"az érzelmeknek nem tudok parancsolni"


A p.nádnak viszont tudnál. Nem tüzelő állat vagy, hanem -jó esetben- ember, akinek agya is van, nem csak nemi szerve.

2019. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Ahahahhahahahaah jobban ismered már mint a felesége?! Mesélj még kicsi lány!
2019. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Jobban ismered? Na ez vicc! Neked csak a legjobb oldalát mutatja, az otthoni részből, a mókuskerékből, szürke hétköznapokból te kimaradsz. Tudod, lakva ismerszik meg az ember. Csak a tipikus, kialakítottál magadban róla egy álomképet, aminek köze sincs a valósághoz.
2019. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Egy ostoba tyúk vagy, aki próbálja szépíteni, hogy egy ostoba tyúk.


Segítek:

1: egy intelligens ember tud magának parancsolni tűzön-vízen át. Ettől jutottunk előrébb, mint a majmok.

2: nem ismered jobban, mint a felesége, csak próbálod szegény asszonyt démonizálni, hogy kisebb lelkiismeretfurdalással tiporhasd el

2019. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

"szerintem jobban ismerem már őt mint a felesége"


Es a feknyomos gatyajit mostad mar?

2019. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mit is vártam ettől az oldaltól? De komolyan. :D Fortyogjatok akkor a híg fosban szürke kisegerek.
2019. dec. 29. 11:54
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
2 év elég sok idő, ha tényleg szeretne a pasi már lépett volna feléd. Az meg hogy, téged úgy szeret 2 éve(!) h közben meg kefelgeti otthon az asszonyt háááát... Meg közben te is mással... Hááát őszintén szólva sztem ti nem vagytok szerelmesek.
2019. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Mert te attól vagy izgalmas bombanő, hogy egy foglalt hapsi farka után ácsingózol? Jó vicc.


Elárulok neked egy titkot: egy normális, izgalmas nőnek jut nem foglalt farok is. Jut jegygyűrű, esküvő, közös ágy, és közös élet is. Pont hogy a szürke, észrevehetetlen senkik nem kellenek a kutyának se...

2019. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi cicabogár, nekem normális kapcsolatom van és nem csorgatom egy olyan pasira, aki tök jól elvan a nejével. Egy buta pitsa vagy, ha reménykedsz. És ebben a sztoriban épp te vagy a szürke kisegér. Ha nem lennél egy nagy nulla, nem telt volna el két hónap sem, már veled lett volna. Te jelenleg 2 éve vagy a várólistán, szutyikám. Van még kérdés? :)
2019. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

A szerelmes férfi válik.


Ennyi.

2019. dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!