Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olyankor mit érdemes csinálni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mit érdemes csinálni, ha le akarok feküdni egy lánnyal, de van barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőmet nem kérdeztem róla, de addig olyan feleslegesnek gondoltam, amíg nem biztos, hogy akarja a másik lány velem. Elvieleg úgy rémlik ez megcsalás lenne számára, és akkor nem akarna velem lenni, de én meg szeretnék vele lenni, csak most a másik lányt is nagyon kívánom... És semmit sem akarok, csak beleengedni a szükségleteimre valót, mert nagyon izgató a megjelenése, kisugárzása.


Szóval honnan tudjam, hogy megéri-e nekem a megcsalás?


2018. márc. 19. 19:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Mit érdemes csinálnod? Nem kell lekötnöd magad egy barátnő mellett.

Senki nem fog rábólintani Neked arra egy tartós kapcsolatban,hogy OK,. akkor menj, és akit kívánatosnak tartasz azt d..d meg.

2018. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak úgy rémlik, hogy megcsalás, hanem az is.

Nem, nem éri meg a megcsalás.


Viszont jó lenne, ha elmondanád mindezeket a barátnődnek, rájöjjön, milyen ember (?) vagy, hogy kidobjon végre, és találjon egy rendes férfit, aki tud uralkodni az állatias ösztönein.

2018. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Érdemes lenne szakítanod vele, és akkor azt csinálhatsz amit szeretnél.
2018. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Kamukerdes.
2018. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem meg csináld meg a lányt és ne szólj semmit a barátnődnek.

Nehogy már az itteni lányok véleményére hallgass akik statisztikai alapon is gyakrabban lépnek félre mint egy tűsarkúban topogó, járókeretes nagyi a macskaköves úton.

2018. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Ha annyira izgat a másik lány, akkor szakíts a jelenlegi barátnőddel, és a másiknál próbálkozz. Mi olyan bonyolult ebben?

Azt nem tudod megjósolni, hogy miként alakul, de jelenesetben értelmetlen olyan lány mellett lenned, akit nem veszel komolyan. Ha egyedül is maradsz útólag, ne sajnálkozz, mert így értelmetlen, bármelyik lány mellett is legyél...Lehet, hogy a másik lány nem kedvel, de te sem szereted a barátnődet. Akkor meg minek kapcsolat?-,-

2018. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

"Elvieleg úgy rémlik ez megcsalás lenne számára"


Lol

Kis qrva vagy.

2018. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Szeretem a barátnőmet, semmi baj a kapcsolattal, csak a kis kalandra vágyom a másik csajjal. Összejönni meg semmiképp sem, gyereke van, és mással sem.
2018. márc. 19. 19:57
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, nem jó a csajod az ágyban? Vagy miért vágysz másra?
2018. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

"Olyankor mit érdemes csinálni, ha le akarok feküdni egy lánnyal, de van barátnőm?"


HAJVASALÓVAL KETTÉOLVASZTANI A FARKADAT


ezt érdemes csinálnod

2018. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!