Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert csalja meg valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csalja meg valaki a parjat ha allitolag szereti?

Figyelt kérdés
Fizikalisan nem tortent (allitolag) megcsalas viszont erzelmi igen.a parom szerint nem volt komoly a dolog es a csaj egyatalan nem erdekli ot,a csaj volt az aki beprobalkozott nala amikor mi osszevesztunk 2-3napra.ha annyira szeret mint ahogy mondja akkor megis h tudta ezt megtenni?
2019. dec. 29. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert gyáva és jó beleülni a kényelmesbe. Volt egy macskánk nagyanyámnál, mindig megszökött. Elment bagzani (akkoriban ah ivartalanítás ilyen nem létező dolog volt), de kajálni visszajött. Nagyjából a szomszéd Pista bácsival egyszerre csinálta. Az öreg is elment kalandozni, mert vitte a farka, de azért enni hazament. Meg oda is szart mindkettő, ahonnan evett.
2019. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a történet több sebből vérzik, téged madárnak néznek..

2-3 nap alatt a barátod gond nélkül ismerkedik, a leányzó kezdeményezése pont azokra a napokra esik. Na az ilyen nem szerelem!

2019. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A csajt regebbrol ismeri.osszegabalyodtak még tavaly amikor engem még nem ismert.
2019. dec. 29. 15:55
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Itt ezen az oldalon ha egy férfi csalja meg a párját,akkor csúnya-gonosz-náci.Ha egy nő teszi ugyanezt,akkor biztos oka volt rá,elvolt hanyagolva,stb.A többi nőnemű még biztatja rá,magukból kiindulva.Még véletlenül se a vére hajtja,mint a legtöbb nőt.Gondolom otthol is ezt látták hogy anyuka naponta több férviel szobára megy.
2019. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ollókezű Edward ***** válasza:
Hogy kehet az, hogy egyáltalán nem érdekli őt a csaj, de csak érzelmileg csalt meg? Ez csak nekem tűnik ellentmondásosnak?
2019. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerkedtek regen,volt koztuk ez -az.de parom rajott h nem akar tole komoly kapcsolatot.aztan mar csak neha beszeltek egymassal tok atlagos dolgokrol.(azokat en is elolvastam).aztan megismert engem,minden jo volt addig amig nem volt egy nagyobb nezetelteresunk.ami miatt 2-3napig nem beszeltunk.aztan megbeszeltuk a dolgokat es en ugy gondoltam minden rendben majd lebukott h irogattak egymasnak par hetig
2019. dec. 29. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekli, de azért dugni jó volt vele... Tipikus f.. szkalap a kedves barátod!
2019. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Itt ezen az oldalon ha egy férfi csalja meg a párját,akkor csúnya-gonosz-náci.Ha egy nő teszi ugyanezt,akkor biztos oka volt rá,elvolt hanyagolva,stb."


Ha a férfi szeretőt tart, akkor a szerető a k-rva, a megcsaló tevékenysége mindig eltörpül mellette, ha az asszony tart szeretőt az ugyanúgy k-rva.

A lényeg, mindig a nő a k-rva.

2019. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!