Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért keres? Figyelmesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres? Figyelmesség vagy hátsó szándék?

Figyelt kérdés

Szerető voltam fél évig. Igen, megbántam, ha tehetném visszacsinálnám, de nem lehet. Volt nagy zűrzavar a végén, összeköltöztünk, aztán elküldtem, mert zsarolva volt a gyerekekkel, majd lebukott de ennek ellenére visszafogadta a felesége. Kértem, hogy ne keressen. 1,5 hete bejött a munkahelyemre, amíg én távol voltam és érdeklődött felőlem, hogy vagyok, mik a programok a következő időszakban. Karácsonykor és Szilveszterkor is sms, igaz sablon szöveggel, de ha én a házasságomat akarom helyre hozni, nem járkálok a másik után és írogatok neki.

Jól gondolom vagy csak fogjam fel kedves gesztusnak és bizakodjak abban, hogy nem keres a továbbiakban tiszteletben tarja a kérésem, hogy ne legyen kontakt?.Köszönöm a válaszokat előre is.


2020. jan. 2. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hátsó szándék abban reménykedik, hogy még te se vagy rajta túl és ha ott van a közeledben akkor kezdeményezel te.


Ha figyelmen kívül hagyod szerintem le fog állni ha meg mégse akkor ennél konkrétabb lépéseket fog tenni ami után meg már te tudod jogosan leállítani. (bár a munkahelyre való bejövés már elég konkrét)

2020. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az sms-ekre nem reagáltam és figyelmen kívül hagytam a munkahelyi megjelenését is. Remélem ennyi elég lesz és szabadság után sem várhatom, hogy keressen. Most jelenleg nem is tud, mert vidéken vagyok.
2020. jan. 2. 12:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem reménykedik abban, hogy folytathatjátok még.
2020. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!