Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás a házastársunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás a házastársunk figyelembe nem vétele?

Figyelt kérdés

Vagy itt kizárólag a saját vágyaink kiéléséről van szó, aminek semmi köze ahhoz, akivel együtt vagyunk?


Gyakran hallani, hogy aki csal, nem akart fájdalmat okozni a másiknak, hogy nem a másik direkt megalázása volt a célja, sőt, nem is volt cél, csak úgy megtörtént a megcsalás.



2018. dec. 20. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Ha elkezd esni az eső, belecsap a villám a házamba vagy ha megijesztenek, akkor megijedek, az csak úgy megtörtént. Ha elárulom akivel szövetséget kötöttem, az nem csak úgy megtörtént, hanem megtörténtté tettem.

32/f

2018. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Izabella220 ***** válasza:
100%
Aki párkapcsolatban él,annak tudnia kell a kapcsolat,valakihez való tarzozás fogalmát.Saját vágyak,mindenkit csak az vezérelne,lenne nagy fejetlenség sok meglévő kapcsolatban.Vágyakat éljük nyugodtan de legalább úgy hogy kötetlenek vagyunk.
2018. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Részemről..."ha csak úgy megtörtént" akkor "csak úgy húzzon a jó büdös pics**ába..."
2018. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalásnak is több változata van.

Van amikor váratlanul alkalom adódik, és a másik nem akarja ezt elszalasztani. Dug egyet, azt hazamegy. Na itt még eltudom hinni, hogy ez "csak úgy" megtörtént. Talán még szereti is a házastársát, bár azért én azt tartom, aki szeret az nem csal. Soha, semmilyen körülmény között.

Aztán van, amikor tartós viszony van, érzelmekkel. Mikor a szeretővel egész napot együtt tölt. Pl vásárlás, főzöcske, filmezés, sportolás és hasonlók töltik ki a napjukat. Nyugodtan heverészik a másiknál, míg otthon mit sem sejtve hazavárják. Ilyenkor nehezen hihető, hogy szereti a házastársát. Ez már egy tervezett, tudatos dolog. Erre nem lehet mondani, hogy csak úgy megtörtént. Akár évekig is.

Míg az elsőnél talán hihető, hogy szereti a házastársát, második esetben kizárt. Akit szeretünk, azt ilyen tudatosan nem verjük át, nem nézzük hülyének hosszú évekig. Egyszerüen nem tudnánk megtenni.

2018. dec. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
A megcsalás azért történik, mert már nem szeretjük a párunkat. Ennyire egyszerű ez, bárki bármit is mond.
2018. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
5ös fingod nincs erről az egészről.
2018. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Már csak életkoromból adódóan is van tapasztalatom. Aki mást mond az hazudik, akármennyire is próbálja megmagyarázni. De azért, te jobban tudod biztos....
2018. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. Viszont a megcsalás nemcsak házastársra vonatkozik, hanem "sima" párra is.


Jó esetben az ember egy kapcsolatba úgy megy bele, hogy hajlandó dolgozni rajta. Ezért ha úgy érzi, hogy van a kapcsolatban valami, ami miatt már nem olyan jó, akkor intelligens felnőtt ember nem félrelép, hanem megbeszéli. Ha meg aztán úgy tűnik, hogy valahonnan nincs hajlandóság ezt a konfliktust megoldani, vagy már alapból kiégett a kapcsolat, vagy nem találnak megoldást és ez annyira vízválasztó, akkor pedig méltósággal lezárni.

2018. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

7es, lehet volt részed benne, és van tapasztalatod, de ezek szerint mégsem látod át teljesen.

van ám olyan helyzet amikor annak a félnek lenne a legrosszabb a házasság felbontása akit csalnak, ezért nem hagyják ott, de a csaló fél is keresi a boldogságot.


engem is csaltak évekig egyébként, még mielőtt azt mondanád, majd megtudom ha leszek ilyen helyzetben.

2018. dec. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tetszik a kerdes, illetve a hozza tartozo szoveg.

Van olyan(elsokezbol tudom) mikor az ember ugy csalja meg a parjat, hogy nem vetkezik ellene. Miert? Mert amikor elmegy X okbol a parjat megcsalni, akkor o pont nem ezzel a felindulassal megy, hogy "boom te k.csog most adok neked megyek es megcsallak", hanem csak siman onmagaert teszi! Alkalomadtan magara gondol egyedul, mint egy normalis indiviidum!

Ugy mint ahogy elmesz munka utan egy cukraszdaba, es elhatarozod, mivel evek ota nem ettel egy igazan jo sutit(lehet az is h otthon sz..r a suti csak a masik irant valo tiszteletbol eszed), szoval hogy elhatarozod hogy te most csak magadnak bevallalsz egy sajat sutit!! Es utana hazamesz es mivel tudod h a ferjed/feleseged ha megfeszul se tud olyan f..sza sutit csinalni, azt mondod neki hogy cicam, nagyon finom a suti amit sutsz. Es magadban azt gondolod, hogy ugy szeretem a masik felemet, hogy akar eletem vegeig azt kamuzom neki hogy finom a sutije, mert ennyi aldozatot meger nekem hogy o boldog. Meg amugy minden mast jol csinal! De van hogy kell karpotlasul egy igazi esterhazy a cukibol .

28N

2020. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!