Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem mást szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mást szeret?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel üzenetek jöttek a férjem telefonjára. A férjem nagyon mélyen aludt, én pedig egyszerűen azt éreztem bele kell néznem a telefonjába. Amit ott láttam teljesen ledöbbentett. Egy másik nönek írta, hogy szereti, kívánja, bár soha mem történhet miattam semmi köztük. Nem értem miért történt ez hiszen én semmit sem vettem ebből észre :( pedig esküszöm, mindenkinél jobban szeretem ,és figyelek rá. Ha minden nap nem is (a munka miatt) de szinte ugyanolyan gyakran és ugyanolyan minőségben van szex, ami a kezdetétől fantasztikus és egyik alapja a kapcsolatunknak. A nő pár évvel fiatalabb nálam. Most mit kellene tennem? Több mint 6 éve vagyunk együtt, ebből 3 év házasság. Annyira fáj. Helyre lehet ezt hozni még ?
2020. jan. 4. 08:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Először is konfrontáld a férjed a dologgal. Beszéljetek róla, hogy tudsz a dologról, mi legyen a tovább, miért nem akar már téged.
2020. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Félek, hogy úgyis azt mondja majd amit hallani akarok. Nagyon sok üzenetet találtam és szerelmi vallomást, de más nem történt -ez levan írva. Félek, ha helyre is hozzuk egy napon megcsal majd. Eddig 1000%-ig bíztam benne. Jelenleg az idegosszeomlás küszöbén állok. Ő elment dolgozni én pedig azóta bőgök. Nem tudom felfogni, hogy ez velünk történt. Mintha nem is ugyanaz az ember írta volna. Mindig csókolgat, simogat, cirógat, mindent megkapunk egymástól. Akkor mégis mi ez ?
2020. jan. 4. 08:31
 3/36 anonim ***** válasza:
37%

Lehet nem a legjobb dolog, a tudtára adni hirtelen, hogy belenézel a telójába...

Lehet a nő mászott rá, hisz látja benne a jó alapanyagot, aztán zsarolja is, ki tudja.

Mond neki, hogy elhagytad a telefonod, adja oda az övét, hogy megcsörgesd magad... ,talán ott van valahol a házban...

Az biztos, hogy nem mondta el, ki tudja miért, de ez a telefonba belenézés sokszor rosszul sül el...

Gyerek van?

2020. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

#4. Ha a magánszférával jön, az addig tart, míg nem más f*át veri a csalánba.

Azt ne hagyd kérdező, hogy neki álljon feljebb és persze konfrontálódj. Utána nála a labda, mondja meg mit akar, te is a feltételeid és figyelj rá. Ha elszámoltathatóságot nem vállal, akkor sajnos kuka.

2020. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a férjednek növeli az egóját, hogy más nőnek is kéne.Ezért hülyíti a másik nőt azzal, hogy szereti, kívánja.Nem hinném, hogy valódi érzelmei lennének felé.A valóban szerelmes ember(és nemcsak fellángoló) borít mindent otthon, ha tényleg a másik kell neki, és nem a kifogásokat keresi, hogy a felesége, gyerekek, stb. miatt nem lehet köztük soha semmi.

A férjed nem tisztességes egyikőtökkel szemben sem, jellemtelen, hazug személyiség.Nem túl biztató a jövőre nézve.Téged biztos pontnak tekint, a másikat meg egónövelésre használja.Az jó kérdés, hogy erre miért van szüksége házas emberként.Én simán megkérdezném tőle, de bőven benne van a pakliban, hogy hazudni fog a kényelme féltése miatt.Nem irigyellek, sz*r helyzetben vagy.

2020. jan. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%

Márpedig ne hagyd magad hülyének nézni, ha egyszer ott van feketén-fehéren. Tudod hogy hazudni fog, ha lehozza a csillagokat az égről. Igazából válni kell, mert nem szeret, bizalom innentől kezdve nincs és ezzel meg is döglött a házasság. Férjed igazán "szépen" elcseszte.

31n

2020. jan. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
68%

Nincs tekintélyed elötte. Ez az alap baj. Ilyenekböl jön az amikor a masik felre mer kacsintgatni.


Valahol irta ezt egy pasi aki minden nöt csalt, hogy a feleségét azert nem csalja mert tudja hogy ö palacsintasütövel vàgnà fejbe.èrtsd atvitten. Ez elgondolkodtato azert szerintem.

2020. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
62%

#8: Jogos amit irsz, kozben meg butasag is.

Aki eroszakos ill. hazisarkany, az se kell a francnak mar.

Meg nehogy mar azert csaljon egy ferfi, mert a felesege edes, bujos, aranyos, engedo. Ilyen fereg ferfiaknal ott, a sajat fejukben van a gond.

Kerdezo: Sajnalom ami tortent, latom reggel irtad ki a kerdest. Biztos hogy egy ideg lesz az egesz napod. Amig hazaer a ferjed van idod gondolkodni. A fentiek jol irtak es te is tudod, szet kell valni. Ez egy kutya. Ha eddig nem lattad, ne hibaztasd magad. Megjatszotta magat, ugyes volt. Ez az igazi szemelyisege! Kitartas! 30F

2020. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom hova tenni ezt az egészet. Át pörgettem az üzeneteket, és voltak egy évvel ezelőtti levelezések is. Most azt rrzem bár törölte volna ezeket mert annyira fáj arra gondolni amiket írt a másiknak... Amúgy nekem nem úgy tűnt, hogy a nő mászott rá, ezért még jobban fáj az egész. És ami a legrosszabb ,hogy minden annyira felhőtlen volt kőztünk. De akkor ezek szerint csak annak tűnt. Most nagyon darabokban vagyok és nem látom a kiutat, de köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 4. 09:11
 10/36 anonim ***** válasza:
47%
Csak már nem veled akar dugn
2020. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!