Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem mást szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mást szeret?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel üzenetek jöttek a férjem telefonjára. A férjem nagyon mélyen aludt, én pedig egyszerűen azt éreztem bele kell néznem a telefonjába. Amit ott láttam teljesen ledöbbentett. Egy másik nönek írta, hogy szereti, kívánja, bár soha mem történhet miattam semmi köztük. Nem értem miért történt ez hiszen én semmit sem vettem ebből észre :( pedig esküszöm, mindenkinél jobban szeretem ,és figyelek rá. Ha minden nap nem is (a munka miatt) de szinte ugyanolyan gyakran és ugyanolyan minőségben van szex, ami a kezdetétől fantasztikus és egyik alapja a kapcsolatunknak. A nő pár évvel fiatalabb nálam. Most mit kellene tennem? Több mint 6 éve vagyunk együtt, ebből 3 év házasság. Annyira fáj. Helyre lehet ezt hozni még ?
2020. jan. 4. 08:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
95%

Helyre lehetne éppen hozni, de nem csak rajtad múlik. Egyedül nem tudod megoldani. Ha férjed nem akarja, akkor nem fog menni. Mindenesetre fel kell készülni a válásra is, mert nem tudhatod, hogy ő milyen szintre jutott a kapcsolatot illetően. Lehet hogy ő már lelépne, ezt nem tudod. Az lenne a legjobb, ha megtudnátok azt beszélni, hogy ki, mit akar még a másiktól, hogyan képzeli a jövőt. Ez csak így leírva egyszerű, valójában komoly meló megnyitni egy félrekacsingató házastársat. Ugye már eleve hazudozik, titkolózik, bujkál.

Mindenesetre magánvéleményem, ha az othoni telefonjára, ami nincs lekódolva sehogyan, jönnek az üzik, akkor téged, vagy a házasságot már semmibe veszi.

Szerintem azért arra is készülj fejben, hogy elváltok.

2020. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%

"Meg nehogy mar azert csaljon egy ferfi, mert a felesege edes, bujos, aranyos, engedo. Ilyen fereg ferfiaknal ott, a sajat fejukben van a gond."


Pedig sajnos de.a ffi ösztönök nem ugy müködnek hogy hàlàbol hü vagyok. Söt frusztralja öket egy angyal.


Javaslat nöi kèrdèsek ferfi vàlaszok c videok

2020. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
98%
hasonló helyzetben voltam mint te, csak nekem vőlegényem volt. elmondtam neki mindent, hogy tudom miket ír a másik nőnek. aztán jött a “ de én csak téged szeretlek “ dumával. rákérdeztem, hogy nem csak a megszokásból van velem? erre nem tudott válaszolni. otthagytam. azóta a másik nővel családot alapított. remélem te jobban megúszod mint én. lelkileg teljesen tönkrementem.
2020. jan. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

De ha már egy éve üzengetnek és a férjed annyira akarná, történt volna köztük valami, nem?

Nem mondom hogy nem mocsok dolog ego növelésre használni a feleséged mellett valakit, de még meg tudná szakítani vele a kapcsolatot és magába tudna szállni.

Az rajtad múlik adsz-e neki új esélyt, mert az biztos, hogy a bizalom nem lesz 100%os ezek után.

2020. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Akarta, hogy történjen. Levolt szervezve a találkozó csak végül a férjem meggondolta magát. Talán ez mégis egy jó jel nem ?
2020. jan. 4. 10:45
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel mindenre, vegyél egy nagy levegőt, és szembesítsd! Ha eddig nem történt semmi még te vagy a fontosabb, bár ennyi idő után rég le kellett volna tudni zárnia.
2020. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tekintem jó jelnek, hogy meggondolta magát. Inkább a kényelmes kis életének a féltése miatt nem volt elég bátorsága a tettek mezejére lépni.
2020. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

A kedves férjed egy jellemtelen patkány.

Az egyiket hülyíti, téged meg rendesen átb... sz. Én ezek után egy percig nem tudnék benne bízni. Szerintem egyikőtöket sem szereti, neki csak az ösztönei a fontosak.

2020. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem jó jel ha meggondolta magát. Lehet hogy tényleg csak hülyíti a nőt, de ez veled szemben akkor sem fair.

Beszéljetek róla ha hazaér, úgyis a reakciója lesz a döntő.

2020. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért kva gáz. Akár visszakozott, akár nem. Az, hogy rágódott rajta elmenjen-e a találkozóra vagy sem, miközben neked azt kommunikálja minden rendben a kapcsolatotokban. Ha más nem fejben kb ezerszer megd.gta azt a másik nőt, nincs elég töke eléd állni mert félti a sz.ros kényelmét. És ez megy a hátad mögött már legalább egy éve.

Lásd már meg hogy egy hazugságban élsz. A férjed mást kíván és előbb-utóbb le is fekteti azt a másikat, ez csak idő kérdése.

Senkinek nem kívánom a helyzeted.

Mindenképp beszélned kell vele, mielőtt a következő 6 évet vagy még többet rápazarolod.

32/N

2020. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!