Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudnád bocsátani, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnád bocsátani, hogy a párodnak megtetszett valaki más a kapcsolatotok alatt?

Figyelt kérdés
Ha nem történt soha semmi közöttük, mert a párod szeretett téged és hűséges maradt?

2020. jan. 10. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha megnéz valakit az utcán (nem feltűnően), mert jól néz ki, azt igen.

Ha testi kontakt nélkül hosszú időn át jópofáskodik valakivel, ahol forr a levegő, hiába nincs semmi fizikai dolog.... Azt nem.

2020. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha másra komolyabban szemet vet, akkor nem szeret. Lehet az ember így is tudatosan hűséges, de én jobban szeretem érezni, hogy nem vagyok kíváncsi másra és nem mozgatja meg más a fantáziám, főleg nem játszadozom vele kapcsolatban akármilyen gondolattal.


El nem tudom képzelni, hogy ha szeretek valakit, jólessen sóvárogni más után, akiről csak tudatosan mondok le, nem azért, mert leszarom.

2020. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Ha szeret annyira hogy hűséges legyen, akkor valószínűleg nem tetszik meg komolyabban senki neki.

Ha meg meg tud tetszeni valaki annyira, hogy flört legyen, akkor nagy baj van már, de ha tudatosan vissza tud valaki innen terelődni a párja felé az jelent valamit. Csak általában sosem ez a helyzet.

2020. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel voltam azon a másik oldalon, igen, meg tudnám bocsájtani, emiatt nem szakítanék, de azt nem szeretném, ha érdekből maradna mellettem.
2020. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Akkor mit kéne megbocsájtani? Kb minden tizedik korombeli nő megtetszik, aki elmegy mellettem az utcán. Nincs ebben semmi furcsa.


Szerintem rossz lehet a kérdés. Itt többről van szó, mint tetszés. Inkább már vonzódott hozzá, erősebben. Nem?

Viszont hűséges maradt, és már elvágta magát attól a személytől. Akkor megint nincs miről beszélni. Most bármi miatt, munka,hobbi valami, össze van zárva valako egy olyannal, akihez vonzódik, akarata ellenére (mármint hogy nem akar vonzódni hozzá), arról nem tehet. Arról tehet viszont, hogy ennek ellenére képes volt feladni valami fontosat (azt a munkát vagy hobbit, áthelyeztette magát, bármi), csakhogy ne zavarjon bele az életébe egy kelletlen (ugyanakkor teljesen természetes) érzés. Hűséges maradt. Na ez egy jó pont. Így.

2020. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljesen igaza van.

Az hogy tetszenek a páromon kívül más nők vagy férfiak az egészen más, mintha vonzódnék/vágyakoznék egy bizonyos személy után aki nem éppen a párom.

Ez is valamilyen szinten érzelmi kötődés, mégha csak vágy is.

2020. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
61%
Érdekesek a hozzászólások, mintha döntés kérdése lenne, hogy valaki megtetszik. Arról nem tehet senki, ha valakihez vonzódni kezd vagy akár bele is szeret. A tetteiért viszont felelős.
2020. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha tényleg csak megtetszett neki, és nem viselkedett megalázóan velem szemben (nem flörtöl, nem mond programokat velem, hogy a másikkal legyen stb.), megbocsátanám hosszabb kapcsolatban. Mert fellángolások lehetnek, ha épp egy hullámvölgyben vagyunk - ha tudjuk kezelni, oké.
2020. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!