Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szakítanátok, ha megtudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha megtudnátok, hogy az egész kapcsolatotok egy hazugság és végig csaltak, hazudtak?

Figyelt kérdés
Válaszotokat indokoljátok!
2019. nov. 22. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem bíznék többé benne, ki is ábrándulnék. Akkor meg nincs értelme vele maradni.
2019. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első kifejtette amit én is leírnék
2019. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mint a huzat? Mit indokoljak ezen? Ez a fétised, hogy egyértelmű dolgokat kell megindokolnunk a hülye kérdéseidre?


Akihez én őszintén állok hozzá és tartom magam bizonyos játékszabályokhoz, attól ellenkező esetben is elvárom ezt. Egy párkapcsolat attól pár-kapcsolat, hogy két emberről szól, akik egymás előtt nyílt lapokkal tisztázzák, hogy mihez tartják magukat a kapcsolatban. Ideális esetben ez a kapcsolat monogám és kölcsönös tiszteleten, szereteten alapul. Ha valaki nem adja meg nekem velem szemben azt, amit én is vele szemben (és amit elvárnék ezáltal tőle is, főleg, hogy nem kerül semmibe, hanem az önkéntes választásának velejárója), akkor szerinted mégis mit csináljak vele azon kívül, hogy nem pazarlok rá tovább egy percet sem?

2019. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én még 10 évig maradnék, hogy továbbra is hülyére vegyenek...


Nem értem, indokold meg inkább, miért maradnék egy ilyen kapcsolatban?

2019. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha először te fejtenéd ki, hogy mi a búbánatról beszélsz? :D
2019. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, vele maradnék továbbra is, mindig is arra vágytam, hogy az arcomba hazudjanak és kamu idilli boldogságban, hazugságban éljek. Még gyereket is szülnék neki, családot is alapítanánk, összeházasodnánk.


Most komolyan, mi a phaszt kell neked ezen indokolni? :D

2019. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már vicc, nem egyszer, nem kétszer olvasom eztva kérdést az elmúlt napokban. 😕 Nem tudom hogy mi az oka, de elég gyanús, hogy valaki csak úgy heccből írja. Leírták már a választ is jópáran. Mit kell ezen még vacillálni?
2019. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb ugy kellett volna kerdezni, mi indokolhatnà ilyen esetben a maradàst.

Szerintem semmi, de akadhatnak akik kreativak

2019. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A válasz nyilvánvalóan egy szép, nagy NEM.


Most sokan kiakadtak, hogy mit kell ezen indokolni, amikor egyértelmű a kérdés.


Na akkor az észrevételem:

Mostanában a megcsalás topikban megszaladtak a nyilvánvaló kérdések.

Ilyen volt pl. valamelyik nap gyöngyszeme is, ahol a férj kb. 50 nővel csalta meg a feleségét és a kérdező azt akarta megtudni, hogy működhet-e még ez a házasság. Teljesen egyértelmű, de ennek ellenére kiírták.


Na most én nem vagyok a konspirációk híve, de a politika topikban volt egy hasonló eset, ahol a csávó ugyanilyen egyértelmű kérdéseket irosgatott ki, aztán egy másik általa kreált felhasználóval válaszolt is rá, mindig.

Gondolom így akart jó százalékot elérni az adott felhasználón(?).

Ott bukott le, amikor elfelejtett átjelentkezni és mint kérdező, válaszolt véletlen a saját kérdésére.


Szóval az is megeshet, hogy itt valamelyik kiakadós válasz valójában a kérdés kiírójának egyik accountja, amit fel akar húzni(szerintem).

2019. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9

Én kb 2011-ben regisztráltam ide, azóta hol gyakran válaszolgatok, hol 1-2 évig semmi, de 84%-on beálltam évek óta. Nagyon nem érdekel ki hogyan pontoz itt, mindenhova a saját véleményem/tapasztalatom írom. (Sőt, van amikor nyersen, vagy kicsit arrogánsan, nem szoktam erre figyelni külön..)


Anno még csak %-os rendszer sem volt itt, nem lehetett nyomkodni a válaszokra. :)

De a lényeg, hogy nem látok abba logikát, hogy mi többet ad a több % valakinek? Semmi előnnyel nem jár.

---


Viszont a jelenség, amit írtál, abba már én is belefutottam itt 1-2x már...

Hogy úgy válaszolgatott valaki a "kérdező szemszögéből" a kérdés alatt, hogy az sima komment volt, nem a kérdezőé pl. és hasonló.


ÉN inkább azt látom ebben, hogy vannak olyan életképtelen és sérült egóval bíró emberek, akinek szimplán ennyire fontos, hogy idegeneknél igenis az ő szavuk legyen "igaz", "igaza legyen" a többivel szemben, és ezért más regelt fiókkal válaszolgatnak és adnak pacsit maguknak.( na ne már hogy még egy anonim oldalon is sérüljön az egójuk).

Másik része meg gondolom provokál így és trollkodással szítja a népet, mert unatkozik.

2019. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!