Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással is írogat vagy rémeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is írogat vagy rémeket látok?

Figyelt kérdés

Jó ideje ismerjük egymást, pár hónapja összejöttünk, de messze lakunk, így néhány együtt töltött hétvège között rengeteget beszélgettünk a messengeren, telefonon is. Azt mondja szeret és egyre mélyebbek az érzései irányomban, de az utóbbi héten éreztem, hogy lazul a kommunikáció. Nem akartam gyanúsítgatni, féltékenysèget mutatni. Óvatosan jeleztem, hogy kicsit elhanyagoltan érzem magam. Mondta, hogy erről szó sincs, szeret, nem változtak az érzései, de zajlik az élet körülötte. Beszélgetünk azért, de töredékét. És hiába elérhető nagyon sokszor a messengeren, van, hogy az én üzenetem el sem olvassa. Tudom, hogy neki le vannak némítva az értesítések. De akkor is, tudom, hogy tudja, hogy írtam. Volt, hogy figyeltem. Belépett elég sokszor. Nekem meg csak órák múlva válaszolt. Jönne jövő hét végén hozzám, szervezzük, azt mondja, nagyon várja, de nekem akkor is rossz érzésem van. Régebben viccelődtem ezzel, hogy biztos több csaja is van, de neeeem, neki nincs.

Mit tegyek? Most is úgy volt, hogy beszélgetünk. Ma dolgozik, de időnként belép. És hiaba válaszoltam megint, illetve kérdeztem tőle, nem nyitja meg, pedig elérhető. Valahogy ki lehetne ugrasztani a nyulat a bokorból? Tudom, hogy ha konkrètan rákérdeznék, tagadná, pár nap múlva pedig kikapcsolná a láthatóságát.


2020. jan. 11. 21:29
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Esetleg nincs valakinek tuti ötlete arra, hogy lehet az ilyesmit kiderítenimúgy, hogy aztán ne én legyek a féltèkeny/bizalmatlan hülye?
2020. jan. 11. 21:32
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyennel játszadozik, hogy módosítgatja, mikor láthatod... akkor mi értelme ennek?

Régebben azonnal válaszolt? Változott a viselkedése?

Ha nem tudtok érdemben találkozni és kialakítani egy kapcsolatot, akkor igen, megeshet sajnos, hogy másokkal ismerkedik..

Mondd meg neki, ha jön, hogy vagy komolyan legyen véve ez a kapcsolat, vagy ne húzzátok egymás idejét.

2020. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem irass rá valami lány barátoddal. Lehetőleg olyannal akit ő nem ismer. Ha reagál az ismerkedős kérésere akkor mással is ír. Vagy írj rá kamu faceszel. Vagy hasonló. Nekem ezek mindig beváltak.:D
2020. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Csak én gondolom azt, hogy levenné a láthatóságát, ha rákérdeznék. Most is elérhető, tehát vagy a fb vagy a messenger meg van nyitva a telefonján. De nekem nem válaszol.
2020. jan. 11. 21:39
 5/23 A kérdező kommentje:
Kamu face...
2020. jan. 11. 21:41
 6/23 anonim ***** válasza:
Minek futsz utána ?! Hol a büszkeséged. Majd ír. Foglald le magadat te is. Te dolgozol? Tanulsz? Foglalkozz a hobbidda stb. Hagyj neki egy kis teret.
2020. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
A telós messenger szerintem olyan, hogy ha már feloldod a képernyőzárat már jelez, hogy online vagy.
2020. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez tényleg így van? Lehet, akkor nem is lép be csak ott lesz a zöld pötty, mert használja a telefont?
2020. jan. 11. 22:07
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg így van. Én éjszakai bagoly vagyok és látom hogy ha a párom már órákkal hamarabb lefeküdt de elmegy mosdóba és feloldja a telefonját akkor egyből aktívat jelez.
2020. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom biztosra mert bár a logikai készségeim messze átlag felett vannak, kb. letojom a facebook-ot meg a messengert.


Azt viszont biztosan tudom neked mondani, hogy ha már távkapcsolatban vagy akkor százszor többet ér egy skype-os vagy messengeres hívás mint az ilyen személytelen, bithalmazok küldözgetése.


De azt sem ajánlanám, hogy ezen felbátorodva kezd el hívogatni mert a tapadós emberek nagyon rövid időn belül az ember idegeire mennek.

2020. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!