Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyanús jeleket érzek a páromná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanús jeleket érzek a páromnál. Nincs kedve a szexhez sem. Hogy lehetne lebuktatni, ha van valakije? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap is kinyomott 2 telefonhívást is. Heti 2-szer találkozunk, így nehéz lecsekkolni. Szeretném tudni, hogy ő is csak szórakozik velem, mint az előző párom vagy tényleg komolyan gondolja, ahogy állítja? Mit tegyek?

2020. jan. 15. 06:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Már bocs, de heti 2 találkozó mellett mit vársz? Egyrészt rohadtuk nem a párod így, másrészt meg veled egyáltalán minden rendben?
2020. jan. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem a parom, mikor kapcsolatban vagyunk? Fel is vallaljuk egymast kozossegi oldalon es a valosagbsn is. Attol meg az ordig nem alszik... Nem kell itt terelni. Jogosan irom ezeket a sorokoat, mikor gumit, sikositot talalok nala kirakva a komodra az elso talalkozasnal. Az is lehet hogy egyszerre tobb lanyt is szedit, nem gondolod? Es en ismerem a multjat. Szerette az egyejszakas kalandokat, errol meselt nekem hogy ide-oda vitte fel a csajokat. Akkor szerintem en vagyok normalis es te vagy teveszmeben, nem?
2020. jan. 15. 06:22
 3/21 A kérdező kommentje:
*ördög
2020. jan. 15. 06:22
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Heti 2 találka az nem valami sok egy párkapcsolatnál, én a zöldségessel többször találkozok egy héten.
2020. jan. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És a kérdésre szeretnék választ kapni amit kiírtam, hogyan tudnám lebuktatni mivel van hozzá alapom is. Õ magától úgyse fogja bevallani.
2020. jan. 15. 06:25
 6/21 A kérdező kommentje:
Érdekes más távkapcsolatban él és mégis műkodik a dolog, csak pont nálunk nem? A kérdésre tudna valaki válaszolni, mert áttértünk egy másik témára.
2020. jan. 15. 06:28
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Mi értelme holmi lebuktatással vergődni? Egyszerűen közlöd vele, hogy (felsorolod neki az itt leírt gyanús jeleket) miatt nem tudsz többé bízni benne, ezért részedről a kapcsolatnak vége. Tök fölösleges emellé még egy nyomozásos lebuktatásos drámát összemajomkodni.
2020. jan. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincs itt majomkodas. Nem vagyok allat. Hagyd mar abba a mocskolodast. Ajanlom reggelre a a szajvizet...
2020. jan. 15. 06:58
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy csak annyi értelme van, hogy 100%-ig megbizonyosodjak róla hogy jók-e a megérzéseim. Általában jók, de szükségem van a megerősítésre.
2020. jan. 15. 07:04
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Ha már gyanakodsz és nem bízol benne, akkor már nem teljesen mindegy, de most őszintén? Oké, most kiderülne, hogy nem igazak a megérzéseid, két hét múlva meg megint jönne egy ilyen furcsa érzés a tudatod mélyéből... Ismerem ezt, nekem is jók a megérzéseim, amikor egyik-másik exemnél elkezdtem ezen agyalni, akkor sosem volt vége, hiába, hogy akkor éppen aktuálisan nem találtam semmi bizonyítékot. Jobb ezt most megszüntetni, amíg te sem vagy teljesen idegbeteg, és nem is pazaroltátok egymás idejét túl sokáig, és ezt most a legjobb szándékkal mondom. Ha alapod is van a gyanúra, ha az előélete miatt sem bízol benne, akkor teljesen mindegy, most mit vagy mit nem találsz, később ugyanúgy nem fogsz tudni benne megbízni, márpedig egy kapcsolat bizalom nélkül nem kapcsolat. Akik távkapcsolatban vannak, náluk pont azért működik, mert nincsenek ilyen megérzések meg problémák, ők bíznak egymásban és fel sem merül, hogy esetleg egyszerre több partnert szédítenek.
2020. jan. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!