Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez miért érné meg neki, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért érné meg neki, miért van szükség erre?

Figyelt kérdés
A baráti körünkben van egy srác, akit én és a párom is ismerünk, tudja, hogy együtt vagyunk. Ennek ellenére úgy érzem, hogy akar tőlem valamit. Azt viszont nem nagyon értem, hogy mi a motivációja. Neki is van valakije, és ő meg nehezebben tudna kilépni abból a kapcsolatból, és én sem most tervezek szakítani vagy egyáltalán félrelépni. Akkor mégis mi a francnak érne meg neki, ha megkapná, amit akar, ha d.gni szinte bárki mással is lehetne, más meg úgy sem nagyon történne? Meg ha rajtam múlik, nem is fog...

2019. dec. 12. 06:37
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy váltani akar,vagy veled akar szexelni. Honnan tudhatná,hogy te sosem akarnál semmit tőle?
2019. dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos manapság az, hogy az embernek van kapcsolata és ezt le sem tagadja, nem mindenki számára értelmeződik így, és nem is mindenkinél jelenti ezt.
2019. dec. 12. 06:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont azért érné meg neki, mert tudja, hogy neked is érdeked tartani a szád hiszen nrm vagy függeteln. Írod van egy kapcsolata amiből nem akar vagy nehezen tudna kilépni, akkor ennek a gyereknek szerinted érdeke szingli nővel kezdeni? Aki csak a fülét rágná, hogy mikor hagyja ott a nőjét vagy kikezd veled mert tudja, hogy te sem hagyod ott a párod viszont el tudtok szórakozni kicsit. Ennyire nem nehéz kisakkozni miért éri meg ez neki.
2019. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert csak dugni akar, és azt minél több potenciális nővel, aki kinézetre tetszik azért neki. Illetve sajnos a nők nagy százalékát nem zavarja az, hogy van párjuk, sőt, még ők maguk írnak rá a helyes férfiakra, még ha foglaltak is. Ezek után az élmények után én is tapasztalom, hogy már kb mindenkiből kinézi ezt egy ilyeneket átélt pasi. Dugni akar, semmi mást.

Te visszautasítod, eltelik pár hét, és minden megy tovább haveri alapon. Ennyi az egész. Átéltem. ja, még annyi, hogy ha amúgy bír, és visszautasítod, elkezd tisztelni.. (A többi nőhöz képest, akik meg szétteszik neki kapcsolatban is.)

2019. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ne (csak) a nőkről szedd le a szenteltvizet, kedves utolsó. Az emberek 95%-a nem olyan kapcsolatban él, ami feltétel nélküli hűségre predesztinálja őt.
2019. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" ja, még annyi, hogy ha amúgy bír, és visszautasítod, elkezd tisztelni.."


- és miért nem tiszteli alapból? , továbbá ha igazán tisztelné őt és a barátját nem kezdett volna ki vele, és amúgy elég fura ahogy majdnem a nőket marasztalod el mikor a palik kezdenek ki velük tudva, hogy kapcsolatban vannak...

Ahogy realizálja a pasi, hogy nem akarod, szinte biztos, hogy nem fog jópofizni tovább majd meglátod. Egy magát valamire tartó egyedülálló nő nem megy bele szeretősdibe, ezért opció egy szintén foglalt valaki. Nem annyira rizikós, ez az igazi motiváció.

2019. dec. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy dugtok-e, az rajtad biztosan múlik, tehát tárgytalan a dolog.

Az "úgy érzem" még elég kétes dolog, félreérezheted.

De ne foglalkozz vele egyáltalán!

2019. dec. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!