Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért lettem idegroncs és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért lettem idegroncs és depressziós mert megcsaltam a feleségem?

Figyelt kérdés
Sosem bántam meg semmit az életemben pedig követtem el hibákat, nem is keveset. Viszont ezt az egyet visszacsinálnám bármit megtennék... A feleségem annyira gyönyörű, igazi nő, a másik felem. Úgy voltam vele annó ha igent mond nekem ez a lány a randira akkor örökké azon leszek, hogy boldoggá tegyem. És ezt be is tartottam, más volt a a mi házasságunk mint az ismerőseinknek. Tényleg nagy szerelem. Mindketten érzelmesebbek vagyunk, megértjük egymást. Aztán 3 éve jött azzal, hogy megtetszett neki az egyik ügyfele, és nem tudja mit csináljon, segítsek mert velem akar lenni, kért, hogy legyek megértő és had hagyja ott a munkáját mert eltávolodtunk miatta. Nagyon fájt, de megértettem, megbeszéltük, felmondott de egyébként is ő akart dolgozni nem szorultunk volna rá. De szerintem ezt nem tudtam jól feldolgozni, de hogy is lehetne, hogy már más kellett neki? Aztán jött egy fiatal csinos nő az életembe és tudtam mit akar, egyébként is folyton körbeugrált. Aztán egyszer kikapcsoltam az agyamat és félretoltam az elveimet és megtörtént a dolog. Egyből megbántam, egy alkalom volt, nem mondtam el. Azóta sem. Észrevette, hogy van valami. De már elfelejtette. Én viszont egy éve küzdök mindenféle mentális problémákkal, szinte biztos, hogy depressziós is vagyok, egyszer fogyok egyszer hízok, nincs kedvem semmihez, ami már az üzlet rovására megy. Karácsony előtt történt először, egyszer csak elgyengyültem és majdnem elájultam. Azóta többször volt ilyen, mintha nem kapnék levegőt, hányingerem lesz és rosszul leszek. Semmi egészségügyi problémám nincsen, pár éve mindketten vegánok lettünk, sportoltam egész életemben, még a vérnyomásom sem magas, egyszerűen tudom, hogy nem ez a baj. Rájöttem, hogy gyűlölöm magam és folyamatosan menekülök a valóságból amióta megtettem. De nem mondhatom el neki mert szerintem elhagyna, ezt pedig képtelen lennék elviselni. Nekem ő és a két lányunk a mindeneim, nem akarok nélkülük élni. Már nem laknak itthon, csak mi vagyunk ketten. De azt sem bírom felfogni Ő miért szeretett bele másba? Szerintem ez az oka mindennek, ha ez nincs én sem lépek félre ez biztos. De nem mosdatni akarom magam. Senki sem tudja mit tettem a lány azóta külföldön van (igaz mi sem Magyarországon élünk) ha jól tudom, sosem derülne ki, de engem felemészt, érzem hogy azóta vagyok rosszul. El akarom mondani neki, de nem megy. Nem akarom bántani, összetörni vagy sírni látni. És nem is tudnék meglenni nélküle, sosem piáltam nem szerettem régen sem, de egy éve erre is rászoktam és egyre rosszabb, persze szegény párom folyton aggódik, nem érti mi van. Én már titokba csinálom, hogy ne legyen folyton vita emiatt. Szerintem ha külön megyünk nekem rövidesen lehúznák a rolót. Nem akarom, hogy így végződjön a történetünk.
2018. jan. 20. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Legalább te megbántad.

Azt tanácsolom, ne mondd el. Hiszem, hogy a pokol a földön, itt és most van, azoknak, akik ekkorát vétkeztek. Megérdemled, ez a szenvedésed és büntetésed. Ha elmondod, azzal csak a terhet dobnád le magadról, pedig tudod hogy megérdemled, hogy cipeld.

2018. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Illetve: arra, hogy ő rendben lezárta a kis afférját, tisztességgel elmondta és hátat fordított a dolgoknak, nem indok, hogy te haragból, meg "jahj elvesztettem az agyam" kreált kifogásokból félrekúrj. Nem kell szépíteni... szenvedj, mert megérdemled.
2018. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek az elsővel. Soha ne mondd el és viseld a következményeket.

Hibáztál, megbántad. De a fájdalom legyen a tiéd.

Én mindig úgy gondoltam, hogy ha valaki megcsal akkor legyen annyi esze, hogy sose tudjam meg. Ne terhelje az én lelkemet vele. Legyen az ő terhe.


Egyébként amennyiben alkoholistává válsz, könnyen lehet, hogy annak hatására is elhagy.

2018. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%

Ő beleszerethet másba és semmi gond, neked meg volt egy numera és akkor itt emészted magad.


Tudod mit? Az én feleségem is beleszeretett valakibe, megesik, de mást gondolok róla azóta. Eddig ő volt a nő, azóta meg csak egy nő.


Nem kell itt vezekelned, meg hisztizni, nem mondom hogy váljatok el, de nem minden nőnek tesz jót, ha folyton körbe van nyalva.

2018. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
A feleséged és közted két hatalmas különbség van. Ameddig ő őszinte volt veled, és képes volt ellenállni a csábításnak, nem beszélve arról, hogy csakis amiatt, hogy ne menjen tönkre a házasságotok, felmondott a munkahelyén is, addig te gyenge pali módjára megcsaltad őt, amit azóta is titkolsz. Erre nincs mentség, az sem, hogy a feleséged állítólag másba lett szerelmes. Nem lett szerelmes senki másba, hanem csak megtetszett neki valaki, de itt meg is állt a dolog. Én a helyedben, legyen az akármilyen fájdalmas, elmondanám a feleségemnek, hogy megcsaltam őt. Tartozol neki ennyivel, mert ő is őszinte volt hozzád. Ha pedig tényleg annyira szeretted volna, ahogy leírtad, nem vágtad volna sutba a józan eszedet, és nem kezdtél volna ki egy másik lánnyal.
2018. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

4-es. Cica. Azt, hogy valaki megtetszik, nem mi döntjük el. Azt, hogy valakibe a p*csünket beletesszük, viszont igen.

Téged se áldott meg az ég túl sok ésszel :D

2018. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
6 -os, aztán mi a garancia arra, hogy a nő semmit nem titkolt el? Egy kis megtetszés miatt nem szoktak felmondani, amaz meg tönkre teszi magát, már félig alkoholista.
2018. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Azt javaslom, hogy amit ide leírtál, azt írd meg egy levélben és ad oda neki, olvassa el. Aztán majd alakulnak a dolgok.
2018. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Igaz elítélendő és a másikra nézve szemét dolgot tettél, de ha bánod akkor az épp elég, ne tedd tönkre magad. Egy szellemi és egy materiális biológiai lény vagy akit ösztönök vezérelnek és megesik, hogy meggyengül a jellem. Persze ez nem jogosít fel senkit és nem magyarázat a megcsalásra. Viszont fel kell érni ésszel, hogy nincs mit tenni és minél kisebb károkozással túl kell lépni ezen a hibázáson. Én azt javaslom, hogy szedd össze magad, öntsd ki a bánatod valakinek, ha más nincs akkor keress egy templomot és sírd el ezt a papnak vagy nem tudom, add ki madagból(csak ki ne tudódjon). Ne mond el a feleségednek ezt soha, mert azzal sokkal nagyobb bajt is okozhatsz. Legyél te a legjobb férj, tedd minél boldogabbá az életét és a te lelked is jobb lesz. Létezik megoldás, jónak kell hozzá lenned annyira amennyire csak tudsz. Kaptál mégegy lehetőséget, mivel nem derült ki és meg is bántad. Jóvá lehet tenni ezt a hibát. Mivel rájöttél, hogy ő az aki kell neked így tegyél is meg mindent érte. Vétkeztél, de van az a szeretet, törődés és odaadás amit ha megadsz neki akkor ez a félresiklás el fog törpülni és csak egy rossz álom marad. Az az egy eset nem vethet akkora árnyékot mint amekkora fényt tudsz te csinálni az ő életébe.

Én a helyedben megkérném megint a kezét és elvenném újra feleségül, ha tényleg ennyire szeretném és tényleg őt akarnám és tényleg fel akarnék állni.


Néhány évtizedes életünk mérhetetlenül kis időegység, innentől legyél jó hozzá minden határon túl és nem lesz semmi gondod.

2018. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Annyira remélem, hogy ha engem megcsalnak, legalább gerincük lesz és elmondják. Nem kérek mást, csak hogy ne csináljanak az életemből viccet.
2018. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!