Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a feleségem. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem. A szerető azzal fenyeget, hogy elküldi a közös képeket a feleségemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottam a szeretőmmel. Most nagyon mérges, remélem később lehiggad.


Tényleg elküldheti a feleségemnek a képeket? Tesz ilyet egy szerelmi csalódott nő?



2013. máj. 15. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/147 anonim ***** válasza:
97%
Igen, van aki tesz. Megpróbálhatod megbeszélni vele, vagy megenni, amit főztél.
2013. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/147 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna hogy ilyen aljas húzásokkal jön.

Tönkreteheti az életem!

Gyerekeim is vannak.

2013. máj. 15. 09:49
 3/147 anonim ***** válasza:
97%

Előbb kellett volna gondolkodni, most viszont úgy látszik, egyenlít az élet.

Igen, megteheti, bár az az ő intelligenciaszintjét is minősíti, hogy egy olyan asszonyba rúg ismeretlenül, aki neki sosem ártott.

Ismered a mondást? A gyenge férfinek szeretője van, az erősnek családja....

2013. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/147 anonim ***** válasza:
98%
Te is tönkre teszed majd az ő életet, hogy szeretőt tartottál.( legalábbis ha kiderül )
2013. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/147 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok nőtől kitelik ez. De nem foglak megsajnálni, hogy neked családod van. Előtte kellett volna gondolkodni. Meg is érdemelnéd, hogy kivágjanak otthonról, csak szegény gyerekeket sajnálom. Ezzel a tetteddel őket is elárultad, nem csak a nejedet.
2013. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/147 anonim válasza:
100%

Ezt mondod ,hogy tönkre teheti az életed????

Azt kell mondjam,hogy TE teszed tönkre a saját életed...Ebben épp olyan hibás vagy ,mint Ő,vagy még hibásabb...

Akkor nem gondoltál a gyerekeidre??

Ő csak kapott az alkalmon,te meg kihasználtad...

MEGÉRTE?

2013. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/147 A kérdező kommentje:

De azt írja, hogy "most nálam vannak az aduászok", ezzel meg mit akar mondani??? Meg akar zsarolni? Nem értem, mit akar elérni, hiszen szakítottam vele, nem akarok már tőle semmit! Nem képes felfogni?

Azt mondta, hogy nem tudom meghatni!

2013. máj. 15. 09:53
 8/147 anonim ***** válasza:
100%
De ilyen ostoba embereket. Mégis mi a f*sznak kell egy szeretővel közös képeket csinálni? xd Ennyi erővel már a házatok előtt is elmehetnétek kézen fogva, minden szomszédnak köszönve.
2013. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/147 anonim ***** válasza:
22%
Először is, milyen fajta képek? Ki és milyen helyzetben van rajtuk?
2013. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/147 anonim ***** válasza:
94%

ÓÓÓÓ, drága barátom, ha te tudnád, hogy egy sértett, megbántott nő mikre képes....!

Az a legkevesebb, hogy elküldi a képeket a nejednek. Arra mérget vehetsz, hogy bilit fog borítani, és látványos jelentet fog rendezni. Egy olyat, amit nem fogsz tudni kimagyarázni.


Nem azért, mert téged szeret. Azért, hogy te is szenvedj, és másé se legyél.

Addig szerintem nem fog nyugodni.


Családod van, feleséged és gyereked: szerintem nem a te életed megy tönkre, ha most lebuksz, hanem elsősorban az övék. ŐK nem csaltak meg téged, ŐK nem tehetnek arról, ha felbomlik a család, ez a TE hibád. Milyen kedves és önzetlen dolog tőled, hogy mégis te vagy az első gondolatod...

A feleséged tulajdonképpen jobban is jár, ha szétmentek.


Most megeszed, amit főztél. Megérdemled.

Azt meg látatlan elmondhatom, hogy évekig sírni fogsz a feleséged meg a családod után, mert amilyen mértékben elaljasodott az emberiség (lásd te meg a szeretőd), nem fogsz egykönnyen olyan nőt találni, aki ilyen priusszal elfogad és jó társad lesz.

2013. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!