Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Több mint két éve vagyunk együtt, kb 8 hónapja együtt is élünk.

Szóval a probléma az, hogy megnéztem a telefonját és láttam ahogy egy lánnyal szexuális témákról beszélget, célzásokat tesz, szexuális tartalmú képeket küld és kap. Látni ezt borzasztó volt, reszketett a kezem, azt hittem elhányom magam.


Én alapból féltékeny tipus vagyok, a saját önbizalomhiányom miatt. Ezt azért mesélem el, hogy teljes legyen a sztori, ha sietsz ugorj a következő bekezdésre. Volt egy időszakom mikor ok nélkül voltam féltékeny. Éreztem, hogy nem kellene annak lennem, meg tudtuk beszélni a párommal, pszihológushoz mentem, elkezdtem dolgozni az önbizalmamon, leadtam 5kg-t, elkezdtem figyelni jobban a külsőmre stb. Eltelt pár hónap és észrevettem, mikor megébredtem, hogy késő este kérdezi alszom-e aztán írogatni kezdett valakivel. Mikor tovább dolgoztam a munkahelyemen és ő hamarabb ért haza akkor aznap nem szexeltünk mert neki nem volt kedve és ehhez hasonló dolgok történtek amiért belenéztem a telefonjába.


Elmondtam neki mi történt és kértem hogy magyarázza el. Azt mondta ritkán, van olyan érzése hogy valakivel kell beszéljen így és nem tudja megmondani miért. Aztán úgy tesz mintha semmi sem történt volna, nem is akar rágondolni arra amit csinált. Azt mondta, ő már egy ideje abba akarja hagyni, mert látja hogy ez szar, de olyan mintha nem létezne a probléma csak mikor csinálja.


Nagyon hosszú beszélgetés volt, és én nagyon meg vagyok bántva ezért szükségem lenne egy-két tanácsra.

20/l



2020. jan. 21. 22:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
21%
Erotikus tartalmat nem talatam az ujsag altal keszitett portfoliojan kivul. Ez meg nem megcsalas nalam. Megcsalas, ha azt irta volna neki, hogy szeretlek, hianyzol, kivanlak stb. Inkabb csak igy humorizaltak egymassal, tenyleg mint ket barat.
2020. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%
Aha pont biztos vagyok benne, hogy egész életében hűséges lesz hozzád.
2020. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
36%
Én is biztos vagyok benne 100 %-ban, hogy hozzád is hűsésekek lesznek. Vagy mégse? Olyan meg amúgy sem létezik, hogy örök szerelem. Álomvilágban élsz te.
2020. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

Hogyha azt mondod olyan boldog volt a kapcsolatotok, es nyiltak voltatok akkor ennek semmi koze hozzad szerintem. O keres valamit, meg akar elni valamit es nem realizalja hogy sulya van. Az interneten konnyu az ilyesmi. Nincs sok lehetoseged, igazabol csak o tudja hogy megt tud-e valtozni es ha te nem vagy eleg motivacio ra akkor semmi. Ha ugy erzed megoldhato adj masodik eselyt azzal a feltetellel, hogy surgos onismeretbe kezd. Hagyd magadban leulepedni a dolgokat hogy tisztabban lass te is kezdd el magadban megemeszteni a dolgot. Ha nem pusztitja el a kapcsolatotokat meg lehet ra esely, hogy megerositi. De ismetlem, ha mindketten oszinten akarjatok.

En mindig ugy gondolom, a masodik esely rendben van, az ember valtozhat. Harmadiknak nincsen jogosultsaga.

2020. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogsz megbízni benne!Ez pont elég.20 évesen ne pazarold az időd egy ilyenre!
2020. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
84%
🤷🏻‍♀️ Lehet álomvilágban élek, de inkább élek ebben az álomvilágban, mint olyan kapcaolatban ahol 💩rá aláznak, és még tudok is róla. Nem kell támadnod, nem azért írtam amit írtam. Csak a tapasztalatomat írtam le. Te megosztottad a történeted, gondolom okkal. És tényleg nem bántani, és elkeseríteni akartalak ezzel. Én ugyanígy reagáltam annak idején a jó tanácsokra, aztán bántam, hogy nem fogadtam meg őket. De igen, meg kellett tapasztalnom mindent , azért vagyok most olyan amilyen. Te is végig járod majd ezt az utat, és a kérdező is. Sajnos pici esélye van annak, hogy jó kimenetele lesz a dolognak. De ha úgy érzitek ,megér aza férfi annyi szenvedést és gyomorideget, akkor csináljátok végig. Nem kívánom, hogy igazam legyen 🙂 tudom mennyire fájó dolog ez, mennyire rossz érzés reménykedni, hogy majd jobbra fordul-nem tudsz ellene tenni.
2020. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
45%
Köszönöm a tanácsaidat, de én szerintem meg nem ugyanaz a két szituáció. Nálad volt konkrét "szeretlek" meg üzenettörölgetések igaz? Nálam nem. Ne beszéld be nekem azt hogy engem szétaláznak, mikor ez pont veled történt meg csak te azt szeretnéd hogy más kapcsolata is tönkremenjen. Ennyiről van itt szó. Részemről lezártam a vitát. 😕
2020. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

,,Nem tudom eldonteni, hogy megbizzak-e benne"

Nem én beszéltem beléd.


,,A csaj meg feltekeny ram, mert le hulye p-zett"

És miért beszélget a barátod olyan csajjal aki így beszél rólad ?


Nem vitatkozni akartam a válaszommal, sem beléd beszélni ,hogy rossz a kapcsolat.

Csak a tapasztalatomat osztottam meg. Nálam sem volt egyből szeretlek üzenet. Ugyanígy kezdődött, humoros egyszavas beszélgetésekből fajult el a dolog. Mindenesetre szívből kívánom, hogy senkivel ne történjen ugyanaz, mint velem.

2020. jan. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Ja!

Ritkán rá szokott jönni, hogy csajozik, telefonon bemelegít, majd találkozik vele.

Amit telefonon művel, már az is megcsalás.

Amúgy is önbizalomhiányban szenvedsz.

Kell neked, hogy folyamatosan belédtiporjon?! Ugyanis erről ő nem fogvlemondani.

Csajozik és kész. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Ha nem akarod, hogy folyamatosan az önbecsülésedet tépázza, szállj ki.

Soha nem fog megváltozni.

De ha azt mondja, igen, benned már a gyanakvás gyökeret vert, hogy hol van, mikor nincs veled, kinek ír, mikor nem neked, kivel beszél, mikor nem veled?

Na, ebbe csak bele kehet hülyülni.

2020. jan. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

Amit a 27-ben írtál.

Akivel ilyen szexbeszélgetéseket folytat, s nem írja, hogy "szeretlek", az azt jelenti, hogy az a szexpartnere.

Feketén-fehéren, virtuálisan és amikor találkoznak, akkor is.

Szállj le a földre.

Ez bizony nettó megcsalás.

És ha téged még minősít is a szexpartner, akkor te vagy a kívülálló az ő szexkapcsolatukban.

Téged ők ketten aláznak porig.

Neked kell eldöntened, hogy meddig engedsz magadból hülyét csinálni.

2020. jan. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!